قائم مقام هیأت ناشنوایان مازندران
تاریخ: ۹:۴۴ :: ۱۳۹۹/۱۲/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
حضور ورزشکاران ناشنوای مازندرانی در اردوهای ملی

قائم مقام هیأت ناشنوایان مازندران از دعوت ورزشکاران مازندرانی به اردوهای مختلف ملی خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فیروز کاظمی‌فرد قائم مقام هیأت ناشنوایان استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس درباره آخرین وضعیت ملی‌پوشان ناشنوای مازندرانی، اظهار کرد: سه مازندرانی در دومین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم‌ملی کشتی جوانان جهت اعزام به مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان ۲۰۲۱ در شهرستان کرمانشاه به اردو فراخوانده شدند.

وی گفت: امیر قلی‌نیا به‌عنوان ورزشکار، صابر میرزاده به‌عنوان مربی و محمد براری به‌عنوان ماساژور، مازندرانی‌هایی هستند که باید در این اردو حضور داشته باشند.

قائم مقام هیأت ناشنوایان استان مازندران ادامه داد: همچنین جعفر مهدوی، مهدی رحیمی، علی مومیوند به‌عنوان ورزشکار و مهدی نیک‌منش به‌عنوان مربی در دومین اردوی ارزیابی و انتخابی تیم‌ملی کشتی آزاد برای اعزام به مسابقات ناشنوایان جهان در اردو حضور دارند.

این مسؤول افزود: خشایار قیصری، حسن مدانلو، حمید رضا کنعانی سه ورزشکار دیگر مازندرانی هستند که به اردوی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان جهت اعزام به مسابقات جهانی کشتی ناشنوایان دعوت شدند.

وی همچنین از سایر رشته‌ها گفت و بیان کرد: در اردوی انتخابی بسکتبال هم مازندران یک نماینده دارد که محمد علی فتح تبار ورزشکار مطرح مازندرانی، برای حضور در بازی‌های المپیک تابستانی ناشنوایان به همراه سایر بازیکنان آماده می‌شود.

کاظمی در پایان گفت: استان مازندران از ظرفیت خوبی در رشته‌های ناشنوایان برخوردار است و استعدادهای خوبی در این رشته در حال فعالیت هستند که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد توسعه و گسترش این رشته‌های ورزشی و افتخارآفرینی جوانان مازندرانی در میادین مختلف باشیم.

پاسخی بگذارید