مدیرعامل باشگاه رایکا‌ بابل
تاریخ: ۱۱:۲۷ :: ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
نام نویسنده: تحریریه
باشگاه رایکا در اتاق انتظار تحقق وعده‌ها/ قراردادها به ۵۰ درصد رسید

مدیرعامل باشگاه رایکا‌ بابل گفت: اکنون که به نیم فصل مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور رسیدیم هیچ یک از وعده‌های مسوولان عملی نشده است و این باشگاه رایکا به تنها و بدون هیچ کمکی از اعتبار و آبروی شهر بابل در این مسابقات دفاع کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرید درزی مدیرعامل باشگاه رایکا طی گفت‌وگویی با اشاره به مشکلات اخیر باشگاه در پی نامهربانی‌های صورت گرفته، اظهار کرد: الان که به نیم فصل مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور رسیدیم هیچ یک از وعده‌های مسوولان عملی نشده است و این باشگاه رایکا به تنها و بدون هیچ کمکی از اعتبار و آبروی شهر بابل در این مسابقات دفاع کرد.

وی از پرداخت قراردادهای کادر فنی بازیکنان و عوامل تیم رایکا‌  خبر داد و گفت: مابقی مبلغ قرارداد کادرفنی بازیکنان و عوامل تیم به حساب آن‌ها واریز شد و سقف پرداختی آن‌ها طبق قرارداد و پیش از شروع بازی‌های نیم فصل دوم فصل به ۵۰ درصد رسیده است.

درزی در ادامه بیان کرد: تمامی مسابقات نیز به بهترین شرایط میزبانی و همچنین مسابقات خارج از خانه برگزار شده ولی لازم به ذکر است که مسوولان شهرستانی که در ابتدای فصل وعده و وعیدهای زیادی داده بودند حتی به خود زحمت حضور در تمرینات این تیم را ندادند.

مدیرعامل باشگاه رایکا‌ با اشاره به اینکه در کمال تعجب در فضای مجازی و رسانه‌ای عکس‌هایی از حضور نماینده شهرستان بابل در تمرینات تیم رده نوجوانان مشاهده شد، تصریح کرد: البته بنده موافق حضور نمایندگان در تمرینات تمامی تیم‌های بابل هستم ولی آیا رایکای بابل که تنها نماینده استان در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور است شایسته این حضور نیست؟

این مسوول یادآور شئ: فرماندار شهرستان بابل به‌عنوان نفر اول این شهرستان و پیگیر حل کوچک‌ترین مشکل از مشکلات این باشگاه است، در مصاحبه‌ها همه مسوولان مدعی این موضوع هستند که این باشگاه خصوصی بوده و به ما مرتبط نیست ولی در هنگام تصمیم‌گیری‌های شخصی با تشکیل جلساتی بدون حضور مالکان و مدیر عامل باشگاه برای ما خط و مشی تعیین می‌کنند!

وی اضافه کرد: این تیم را زمانی تحویل گرفتیم که بالغ بر ۷ میلیارد تومان بدهی از باشگاه خونه به خونه داشت که تا این لحظه نزدیک به ۳.۵ میلیارد تومان از بدهی‌ها پرداخت شده است که اسناد و مدارک ان نیز به مسوولان ارائه شد که منجر به باز شدن پنجره ابتدای فصل شده است و هم اکنون مجددا با پنجره بسته با دستور کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال مواجه شدیم.

درزی گفت: آیا واقعا این ظلم در حق مالکان باشگاه نیست که در این برهه زمانی و وضعیت بد اقتصادی بدهی‌های گذشته را هم پرداخت کنند؟ صراحتا اعلام می‌کنم که توقع کمک‌های مالی از هیچ مسوولی ندارم ولی می‌شود با رایزنی‌ها و استفاده از ظرفیت‌های سیاسی و روابط کشوری خود مشکلات فروان باشگاه و پنجره بسته نقل و انتقالاتی را مرتفع ساخت تا بتوانیم در جهت اعتلای نام بابل گام بلندی برداریم.

مدیرعامل باشگاه رایکا‌ افزود: هدف ما صعود به لیگ برتر بوده و فقط به حفظ رده میانی جدول فکر نمی‌کنیم عزم جدی داریم ولی اگر نتوانیم این مهم را میسر کنیم چه بسا این تیم سقوط خواهد کرد! در آن زمان چه کسی پاسخگوی هواداران عظیم این باشگاه است.

این مسؤول ضمن تشکر از رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران، گفت: وی به تنهایی و با وجود کارشکنی بعضی از مسوؤلان شهرستان زمین چمن ورزشگاه هفتم تیر را در اختیار باشگاه رایکا بابل قرار داد که در حال حاظر مشغول بهینه‌سازی کیفیت چمن ورزشگاه هستیم تا بتوانیم دز بازی‌های آینده تیم شاهد حضور هواداران واقعی باشیم.

وی در پایان گفت: از استاندار مازندران و مسوولان شهرستانی، نمایندگان مردم در مجلس، فرماندار و اعضای شورای شهر و سایر عزیزانی که توانایی کمک به تیم شهرستان بابل را دارند تقاضا دارم که به کمک این باشگاه آمده تا در جهت اعتلای نام بابل گامی بلند برداریم.

پاسخی بگذارید