مربیان نساجی و سایپا بعد بازی چه گفتند!؟
تاریخ: ۱۲:۰۰ :: ۱۳۹۹/۱۲/۲۲
نام نویسنده: تحریریه
صادقی: می خواهیم در لیگ برتر برنده باشیم/اسماعیلی: نیاز به برد داشتیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا پس از دیدار با نساجی مازندران گفت: از تجربیات این دیدار استفاده می‌کنیم تا در لیگ برنده باشیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا پس از دیدار با نساجی مازندران گفت: از تجربیات این دیدار استفاده می‌کنیم تا در لیگ برنده باشیم.

وی افزود: ۶ بازیکن اصلی ما که در لیگ امسال بیشتر بازی کرده و جزو نفرات اصلی بودند به آنها استراحت دادیم. سعی کردیم به آنها در یک ربع یا ۲۰ دقیقه بازی دهیم که در شرایط بازی هم داشته باشند. از این لحاظ خوب بود که آنها بتوانند استراحت کافی داشته باشند. فوتبال خیلی خوبی بازی کردیم و باید از تجربیات این بازی استفاده کنیم.

سرمربی سایپا درباره اینکه به نظر می‌رسید شما دوست داشتید بازی به ضربات پنالتی کشیده شود، گفت: دوستانی که این سوال را مطرح کرده‌اند آیا بازی را دیده‌اند؟ با احترام به کسی که این سوال را پرسیده من مخالف این حرف هستم. اگر بازی را با دقت دیده باشید، موقعیت‌های گل ما بهتر و مسلم‌تر از نساجی بود. اگر بچه‌ها دقت داشتند در شروع بازی قبل از دقیقه ۱۰ دو موقعیت گل داشتیم.

سرمربی سایپا یادآور شد: همانطور که گفتم، ۶ بازیکن ما استراحت کردند و تعدادی از بازیکنان را در ۱۵ دقیقه آخر و ۲۰ دقیقه آخر وارد زمین کردیم که استراحتی برای بازی بعد داشته باشند. همین طور با چند دقیقه بازی برای دیدار بعد آماده شوند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر ماراتن ضربات پنالتی، تصریح کرد: ضربات پنالتی خیلی جذاب بود. ۲ پنالتی را خراب کردیم اما فرصت برنده شدن را داشتیم اما پنالتی حساسیت‌های خود را دارد و در آخر پنالتی دروازه‌بان خراب شد. فکر می‌کنم کسانی که بازی را دیدند، لذت بردند.

صادقی درباره اینکه آیا ابوالفضل جلالی و مرادی مصدوم بودند یا خودتان بازی ندادید؟ گفت: هر دو سالم بودند اما با خودمان نیاوردیم. حسین ماهینی و بارانی را ۵ دقیقه بازی دادیم، رضا جعفری را ۲۰ دقیقه، مالکی را یک نیمه و در واقع ۶ بازیکن اصلی ما استراحت داشتند. نسبت به شرایط مسابقه، برخی ۲۰ دقیقه و برخی نیم ساعت بازی کردند.

اسماعیل اسماعیلی در نشست خبری بعد از بازی با سایپا، اظهار کرد: نساجی قدمتی بیشتر از سن و سال ما دارد. در ابتدا از همه دوستانی که قبل از ما بودند و برای تیم زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. همه این دوستان این پیام را می‌رسانیم که از تلاش‌های جلالی تشکر می‌کنیم. او معلم اخلاق است و ما پیرو تفکرات او هستیم.

مربی تیم فوتبال نساجی افزود: این برد را به همه عوامل گذشته و هواداران تقدیم می‌کنیم. امیدوارم روند رو به رشدی داشته باشیم و تیم به ثبات برسد.

اسماعیلی درباره اینکه ترکیب بازی با مسابقات قبل متفاوت بود، عنوان کرد: ما این دیدار را جدی گرفتیم؛ مبنی بر اینکه ترکیب را بشناسیم. بعد از همه مسائلی که برای نساجی رخ داد، نیاز به برد داشتیم. منتظر این روزها بودیم. نساجی نسبت به قبل تفاوت داشت و بازی جانداری را شاهد بودیم. من راضی هستم و بچه‌ها هم لذت بردند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی درباره ضربات پنالتی، خاطرنشان کرد: ضربات پنالتی همیشه ۵۰-۵۰ است. همانطور که دیدید ۲ گل جلو افتادیم اما بازی به تساوی کشیده شد. تعیین‌کننده برد دروازه‌بانان بودند و در واقع این شانسی بود که به ما رو کرد.

پاسخی بگذارید