یادبود پهلوان سیامند رحمان
تاریخ: ۹:۴۰ :: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
نام نویسنده: تحریریه
مازندرانی ها در پاراوزنه برداری جانبازان و معلولین چه عناوینی کسب کردند !؟ + عکس

بیست و هفتمین دوره مسابقات پاراوزنه برداری جانبازان و معلولین با درخشش ورزشکاران مازندرانی همراه بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری مردان جانباز و معلول با برگزاری رقابت های دسته فوق سنگین پایان یافت.

بیست وهفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری مردان و هفتمین دوره با حضور ناظر کمیته بین المللی پارالمپیک، یادبود سیامند رحمان و گرامیداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی که از روز گذشته آغاز شده بود، امروز عصر با برگزاری رقابت های دسته مثبت ۱۰۷ کیلوگرم به پایان رسید.

در این رقابت ها محمد رسول محمدی در دسته ی ۷۲ کیلو جوانان از ساری اول شد. احمد دوستدار هم از ساری در دسته ۷۲ کیلو بزرگسالان دوم شد و شهرام رمضانی  از محمودآباد در دسته ۸۰ کیلو بزرگسالان سوم شد.

در روز دوم در دسته ۸۸ کیلوگرم مبین محمدی در رده جوانان مقام دوم شلیمکی ساری، رده بزرگسالان کامران رضی مقام اول از ساری، دسته ۹۷ کیلوگرم حسین رحیمی مقام سوم  و دسته ۱۰۷+ کیلوگرم رده جوانان مهرشاد رادمرد مقام اول را کسب کردند.

در پایان این رقابت ها تیم اول این دوره از مسابقات کرمانشاه شد و تیم مازندران عنوان دومی را کسب کرد و همچنین خوزستان تیم سوم شد.

 

نتایج مسابقات عصر به شرح زیر است:

دسته ۱۰۷+ گیلوگرم

رده سنی جوانان:

مقام اول: مهرشاد رادمرد، رکورد ۱۵۰ کیلوگرم

رده سنی بزرگسالان:

مقام اول: احمد امین زاده، رکورد ۲۵۵ کیلوگرم

مقام دوم: منصور پورمیرزایی، رکورد ۲۴۱ کیلوگرم

مقام سوم: مهدی صیادی، رکورد ۲۳۰ کیلوگرم

با پایان مسابقات، تیم کرمانشاه با ۶۳ امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های مازندران با ۵۳ خوزستان با ۵۱ امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

گفتنی است این دوره از رقابت های قهرمانی کشور وزنه برداری جانبازان و معلولین، با حمایت قهوه بن مانو برگزار شد.

عکس: رضا جوشقانی

پاسخی بگذارید