تاریخ: ۱۴:۲۲ :: ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
نام نویسنده: تحریریه
بی توجهی اداره کل ورزش و جوانان مازندران به شهادت شهید ورزشکار !

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شهید امنیت آقا مصطفی نوروزی اهل و ساکن شهرستان ساری از نیروهای جوان و مومن ورزشکار بوده که در طول سال های ورزشی خودش فردی اسطوره در اخلاق و معرفت و تعلیم و تربیت نوجوانان و جوانان این دیار علوی خدمت زیادی داشته است . این شهید گرانقدر اسوه پاکی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شهید امنیت آقا مصطفی نوروزی اهل و ساکن شهرستان ساری از نیروهای جوان و مومن ورزشکار بوده که در طول سال های ورزشی خودش فردی اسطوره در اخلاق و معرفت و تعلیم و تربیت نوجوانان و جوانان این دیار علوی خدمت زیادی داشته است .
این شهید گرانقدر اسوه پاکی و شجاعت بوده که اقدامات شایسته ایشان در دوران ورزشی سبب شده بوده که به واسطه منش قهرمانی و پهلوانی اش دوستداران زیادی را جذب خودش کرد.
این شهید عزیز، از افتاده ترین افراد در پیرامون جامعه بوده که بدون هیچ گونه ادعایی در بین نوجوانان و جوانان فعالیت نموده و آثار مثبته این شهید بزرگوار زمان تشییع جنازه پاک و مطهر ایشان نمایانگر تمام این تعریف و تمجیدهای بحق ایشان هست که از سراسر استان خودمان و کشور برای این شهید والامقام پیام های تبریک شهادت و از دست دادن یک انسان کامل و ارزشی تسلیت صادر شد و حتی افرادی غیر بومی شهر و استانمان در روز تشییع جنازه ایشان حضور پیدا نموده بودند .

حال سوال اینجاست! که این شهید گرانقدر ورزشکار بوده و این را همه میدانستند جز دستگاه ورزش و جوانان مازندران! حتی پیام تبریک و تسلیت در پی شهادت این شهید ورزشکار که در رشته های موتورسواری و ورزش های رزمی فعالیت داشته صادر نگردیده که هیچ؛ شخص مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اقدام‌ بحضور خود یا معاونین خود در روز خاکسپاری ننموده است ..!
واقعا در پی هر برنامه ای در ورزش استان، بنرهایی نرده های این اداره را پر می کند، ولی دریغ  از نصب یک بنر تسلیت برای ابراز همدردی این شهید بزرگوار ..

حدود ۵۰ رشته ورزشی در ورزش استان وجود دارد که به همین شکل در شهرستان ، میشد با مسئولیت پذیری بیشتر عمل کرد و تعدادی از هیات های ورزشی را پای کار آورد و مسیر تشییع جنازه شهید مصطفی نوروزی را فضا سازی نمود ؛ اما فرهنگ سازی طبق معمول حلقه مفقوده ورزش مازندران است.

ولی شهادت انقدر با ارزش است که این مسائل دیگر از متولی ورزش استان و همکارانشان انتظار نرود ..

امید آن است که ارزش های اعتقادی و ارزشی را حفظ نمائیم و در بحث فرهنگ سازی در ورزش بیش از پیش کار کنیم.

پاسخی بگذارید