پیشکسوت باشگاه نساجی مازندران
تاریخ: ۱۴:۱۲ :: ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
نام نویسنده: تحریریه
حبیب نژاد : نساجی در این زمان حساس نیاز به کمک دارد/ نساجی کمبود بازیکن دارد

پیشکسوت فوتبال مازندران در خصوص اتفاقات اخیر باشگاه نساجی گفت : شرایط نساجی نگران کننده شده و باید برای کمک به نساجی همه هم قسم شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اصغرحبیب‌نژاد پیشکسوت فوتبال مازندران و بازیکن سابق نساجی در خصوص نتایج ضعیف نساجی در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت : نساجی ابتدای فصل بازیکنان کلیدی زیادی را از دست داد و نتوانست به درستی تیم را برای فصل جدید جمع کند.

حبیب نژاد افزود : اشتباهات زیادی از ابتدای فصل تاکنون سبب شد تا نساجی به چنین روزی دچار شود.

وی ادامه داد : اکنون نساجی برای رهایی از این وضعیت، نیاز به کمک دارد و همه باید کمک کنند تا نساجی از وضع موجود رهایی پیدا کند.

حبیب‌نژاد خواستار ورود مربیان باتجربه مازندرانی در این  وضعیت شد و گفت : مربیان زیادی در استان مازندران هستند که متأسفانه در طول این سال‌ها در لیگ‌برتر مورد توجه مدیران نساجی قرار نگرفتند ولی در این شرایط حساس نیاز است تا مربیان با دانش مازندران مانند یونس گراییلی، بهرام اسماعیلی و مربیان با دانش استان که سوابق زیادی در فوتبال دارند با تشکیل شورای مشورتی برای آینده نساجی قدم بردارند.

این پیشکسوت فوتبال استان بیان کرد: نباید بگذاریم به این سادگی سهمیه استان مازندران در لیگ‌برتر فوتبال کشور از بین برود و باید همه باهم دست به دست هم بدهیم نساجی را از این وضع نجات بدهیم‌.

حبیب‌نژاد در پایان گفت : نساجی کمبود بازیکن دارد و نیاز است تا مدیران باشگاه بازیکنان خوبی را به تیم اضافه کنند تا از لحاظ فنی هم علاوه بر بحث روانشناسی، تیم نساجی در نیم فصل دوم تقویت شود.

 

پاسخی بگذارید