صدای تیم های مازندرانی درآمد؛
تاریخ: ۱۹:۱۲ :: ۱۳۹۹/۱۱/۲۲
نام نویسنده: تحریریه
حاشیه‌ای در لیگ امید‌های مازندران / محسن ولی نژاد : در هیات فوتبال قانون نقض می شود / از حق مازندگستر دفاع میکنیم !

بازی های لیگ برتر امیدهای فوتبال مازندران که در آذر ماه ۹۸ شروع شده بود، بعد از گذشت ۱۴ماه با اینکه تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شده است همچنان بلاتکلیف است و برگزار نمی شود .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بازی های لیگ برتر امیدهای فوتبال مازندران که در آذر ماه ۹۸ شروع شده بود، بعد از گذشت ۱۴ماه با اینکه تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شده است همچنان بلاتکلیف است و برگزار نمی شود .

اما از تیم ساروی پیگیر این موضوع شدیم و متوجه شدیم فاجعه ای عجیب در هیات فوتبال مازندران رخ داده است. اما قطعا در گفتگوی بعدی به سراغ تیم های دیگر هم خواهیم رفت تا صحبت های دیگر تیم ها را هم بشنویم.

 

به گفته مدیر این تیم ساروی، جریان انجام نشدن این بازی ها از این قرار می باشد که تیم دریا بابل که مقابل تیم مازندگستر ساری در تاریخ ۸٫۱۱ بازی را واگزار نموده، بعد بازی نسبت به چند بازیکن تیم ساری اعتراض داشت و در روز بازی از چند بازیکن این تیم و کارت بازی این بازیکنان عکسبرداری کردند.
اما موضوع از جایی جالب می شود که دو هفته بعد از انجام بازی، تیم دریا نسبت به بازیکنان دیگر تیم ساری اعتراض کردند و در صبح به تیم مازندگستر اطلاع داده شد که برای بعدازظهر جلسه کمیته انضباطی برقرار می باشد و مدارک این بازیکنان باید آورده شود.

 

محسن ولی نژاد مدیر تیم مازندگستر ساری در این خصوص اظهار داشت : حال اینکه کد ملی و اطلاعات این بازیکنان چگونه در اختیار تیم بابل گذاشته شد، خود جای سوال است. در صورتیکه مدارک تیم ها بصورت امانت در اختیار هیات فوتبال قرار دارد.

وی ادامه داد: بعد از برگزاری جلسه تیم دریا بابل مدارکی از بازیکنان تیم ساری به هیات داد که کپی بوده و هیچ عکسی از بازیکنان و حتی آدرس نظام وظیفه در آن موجود نمی باشد، درصورتیکه در مدارکی که تیم ساری ارائه داد کامل و مهر رسمی پلیس+۱۰ را دارد.

ولی نژاد افزود : بعد از گذشت دوماه از جلسه در تاریخ ۱۰٫۲ در اقدامی از پیش تعیین شده، دقیقا در روز آخرین بازی مرحله گروهی این مسابقات، درحالیکه تیم ما از شب قبل برای بازی با کلارآباد اردو زده بود، در روز بازی اعلام کردند که نتیجه بازی سه هیچ به نفع تیم بابل شده و با محروم کردن بازیکنان امکان استفاده از این بازیکنان را نیز سلب کردند.

مدیر مازندگستر بیان کرد : اما تیم ما سه امتیاز این بازی را نیز بدست آورد . تیم ما که نسبت به رای کمیته انضباطی معترض بوده به کمیته استیناف شکایت میکند و نکته جالب در رای کمیته انضباطی محروم کردن دو بازیکنی بود که هنوز به سن مشمولیت نرسیدند و بدون گرفتن استعلام از نظام وظیفه خود اقدام به صدور رای کردند.

وی افزود : با در میان گزاشتن این موضوع با آقای فرهادی رئیس کمیته انضباطی و آقای فیاضی اعلام میکنند که حق با شما می باشد و در استیناف رای به نفع شما خواهد بود! در جلسه کمیته استیناف قبل شروع جلسه آقای عشقی اعلام کردند که صبح از طرف کمیته انضباطی تماس گرفتند که ما در صدور رای عجله کردیم و نباید اقدام به رای دادن میکردیم!
ولی نژاد ادامه داد : در همین جلسه پایان صورتجلسه نوشته شد که بازیکنان تیم ما مشکلی ندارند و از مربی و سرپرست تیم بابل امضا تاییدیه گرفته شد و یکماه از این جلسه گذشته اما هنوز بازیهای مرحله نیمه نهایی برگزار نشده! و اما امروز مسئولی از هیات به آقای خلردی اعلام کرد که بیایم رای استیناف را نادیده بگیریم و از هرگروه سه تیم بیاریم بالا….!

 

ولی نژاد با بیان اینکه تمامی مسئولین هیات فوتبال از این ماجرا باخبر میباشند؛ افزود : ۲۴ ساعت بعد بازی باید هزینه دادرسی واریز می شد. از شش بازیکن اعتراض شد یعنی مبلغ۹۰۰۰۰۰ تومان باید پرداخت میشد که این هزینه واریز نشد! از شخص دلاوری و رای داده شده به کمیته اخلاق فدراسیون، بازرسی، حراست اداره ورزش و… شکایت خواهیم کرد تا حق این جوانان را بگیریم. ما از حق خودمان دفاع خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت قانون زیر پا گذاشته شود.

پاسخی بگذارید