مرحله دوم لیگ یک والیبال کشور/
تاریخ: ۱۴:۰۳ :: ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
نام نویسنده: تحریریه
چالوس به جمع ۴ تیم برتر صعود کرد، بابلسر حذف شد

تیم ایرانشید چالوس به جمع ۴ تیم نهایی لیگ دسته یک والیبال کشور صعود کرد و زنده یاد باقرزاده بابلسر از دور رقابت ها خارج شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم ایرانشید چالوس با هدایت رامین مدبر و کسب دو پیروزی ماراتن گونه ۳ بر ۲ مقابل هوادار تهران به جمع تیم‌های مرحله نهایی لیگ دسته یک والیبال کشور راه یافت.

تیم زنده‌یاد باقرزاده بابلسر با دو شکست ۳ بر صفر و ۳ بر ۱ برابر مس رفسنجان از صعود به جمع تیم‌های مرحله پایانی بازماند.

شاگردان اسحاق عباسی تلاش زیادی داشتند اما کافی نبود و سرانجام بدون پیروزی در این مرحله حذف شدند.

دور برگشت مرحله پلی‌آف لیگ دسته یک والیبال مردان، دیروز با برگزاری ۴ دیدار در گرگان پیگیری شد و تیم‌های ایرانشید چالوس، مس رفسنجان و پاس گرگان با کسب دومین پیروزی برابر حریفان خود در این مرحله، به مرحله نهایی این رقابت‌ها صعود کردند.

مرحله مقدماتی بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، روز چهارشنبه یکم بهمن‌ماه به پایان رسید.

در پایان مرحله مقدماتی این رقابت‌ها، تیم‌های مس رفسنجان، هوادار تهران، سروقامتان همدان و فولاد خراسان از گروه یک و تیم‌های پاس گرگان، عقاب ملل اردبیل، ایرانشید چالوس و زنده‌یاد باقرزاده بابلسر از گروه دو به مرحله پلی‌آف صعود کردند.

مرحله پلی‌آف لیگ دسته یک مردان سال۹۹ از روز پنج‌شنبه ۱۶بهمن‌ماه به صورت متمرکز و دو برد از سه بازی در گرگان آغاز شد و در دور رفت تیم‌های مس رفسنجان، ایرانشید چالوس، عقاب ملل اردبیل و پاس گرگان موفق به شکست حریفان خود شدند.

دور برگشت این مرحله نیز با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد و تیم‌های مس رفسنجان، ایرانشید چالوس و پاس گرگان با کسب دومین پیروزی برابر حریفان خود به مرحله نهایی صعود کردند.

پاسخی بگذارید