سرمربی شهروند ساری
تاریخ: ۱۳:۵۴ :: ۱۳۹۹/۱۱/۱۵
نام نویسنده: مبینا پاکدامن
خبیری : سازمان لیگ می توانست بهتر برنامه ریزی کند / آماده مصاف با مقاومت البرز هستیم

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با اعلام آمادگی تیمش برای مصاف با مقاومت البرز گفت: سازمان لیگ فوتسال می توانست از فرصت لغو جام ملت ها برای برنامه ریزی بهتر لیگ استفاده کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن خبیری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به گروه بسیار سختی که در آن قرار گرفتیم و شروع خاص شهروند در این فصل، نتایج نیم فصل اول نسبتاً خوب و راضی کننده بود. تیم جوانی داریم که در کنار چند با تجربه هفته به هفته هماهنگ‌تر و بهتر ظاهر شدند و شناخت متقابل آنها از کادر فنی هم هر چه گذشت بیشتر شد.

وی با بیان اینکه سازمان لیگ فوتسال می توانست با شیوه بهتری نیم فصل دوم لیگ‌برتر را برنامه‌ریزی نماید گفت: از قبل با امیدواری فراوان برای تعطیلات بین دو نیم‌فصل برنامه‌ریزی کرده بودیم تا از آن به نحو احسن استفاده کنیم اما با برگزاری لیگ‌برتر امیدها در این بازه زمانی، برنامه‌ریزی های‌مان بهم ریخت. تیم‌های لیگ برتری در رده بزرگسالان چندان متکی به بازیکنان رده امید نیستند اما برعکس نیمی از تیم ما در تیم امید عضویت دارند، از طرفی دو سه بازیکن مصدوم هم داشتیم و حضور مراد ناظری در اردوی تیم ملی همه و همه باعث شد تا تمرینات نیم فصل ما با ترکیب ناقص و بعضاً با ۵ – ۶ بازیکن بزرگسال و چهار پنج نفر هم از رده جوانان برگزار شود و عملاً با برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی سازمان‌لیگ، تعطیلات نیم‌فصل را از دست دادیم.

سرمربی شهروند ساری تصریح کرد: اینکه اولویت برنامه ریزی‌های سازمان لیگ اردوها و مسابقات تیم‌ملی فوتسال باشد، خوب است اما نباید به گونه‌ای باشد که باشگاه‌ها متضرر شوند. بعد از اینکه جام ملت‌ها لغو شد انتظار این بود که هیأت رئیسه سازمان لیگ جلسه‌ای فوری برگزار می کرد تا اولاً تعطیلات نیم‌فصل را افزایش می‌داد و ثانیاً فاصله‌زمانی مسابقات را از ۵ روز به یک هفته می رساند.

وی با اشاره به سختی‌ها و مشکلاتی که برگزاری مسابقات بصورت ۵ روز یکبار برای تیم‌ها به وجود می‌آورد، اذعان داشت: مسافت زیاد بین شهرها باعث خستگی بازیکنان و در نهایت آسیب دیدگی آنها شده و با وجود لغو جام ملت‌ها که سازمان لیگ دست بازتری برای برنامه‌ریزی داشت، بازهم می‌بینیم که تغییری در برنامه لیگ ایجاد نشده و قرار است مسابقات فشرده برگزار شود به گونه‌ای که ما ظرف ۱۱ روز سه بازی سنگین مقابل مقاومت البرز، کراپ قزوین در خارج از خانه و مجدداً شهید منصوری در ساری خواهیم داشت.

خبیری با بیان اینکه همیشه مسابقات نیم‌فصل دوم به مراتب از نیم فصل‌اول سخت‌تر بوده در خصوص دیدار این هفته تیمش برابر مقاومت البرز گفت: برای شروع دور برگشت و تا قبل از بازی مقابل مقاومت البرز مجموعاً سه جلسه تمرین با تمامی نفرات‌مان داشته و داریم اما مشکلی برای این دیدار نخواهیم داشت. مقاومت امسال با بازیکنان خوبی که جذب کرده، کادرفنی و مدیریتی خوبش، تیم متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته نشان داده و مدعی صعود در این گروه سخت است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آنالیزی که از تیم مقاومت داشته‌ایم تمرین کردیم و خودمان را مهیای این بازی نمودیم و قطع به یقین در خانه به هیچ چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنیم چرا که به سه امتیاز این دیدار نیاز حیاتی داریم. همه بازیکنان از لحاظ فنی و روانی در آمادگی کامل به‌سر‌ می‌برند و مترصد کسب سه امتیاز این مسابقه حساس هستند.

خبیری در پایان ابراز امیدواری کرد در روز بازی با مقاومت البرز طبق قولی که به هواداران پرشور شهروند ساری داده شده بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه تمام تلاش خود را انجام دهند تا با کسب دومین برد شهروند در لیگ دل هواداران شاد شود.

 

پاسخی بگذارید