به دلیل مصدومیت؛
تاریخ: ۱۷:۰۲ :: ۱۳۹۹/۱۱/۱۴
نام نویسنده: تحریریه
دیاباته دیدار با نساجی را هم از دست داد

مهاجم خارجی استقلال به احتمال فراوان در بازی روز جمعه تیمش نیز غایب خواهد بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال که قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان دچار مصدومیت شده بود، مراحل درمانی را پشت سر می‌گذارد.

دیاباته طی روزهای گذشته تمرینات فیزیوتراپی خود را در کلینیک انجام داد و در تمرین استقلال نیز غایب بود. او فعلا با شرایطی که دارد، نمی تواند تمرینات گروهی استقلال را همراهی کند و با روندی که طی می‌کند و فاصله کم تا دیدار با نساجی مازندران احتمالا در این مسابقه نیز غایب خواهد بود.

دیاباته برخلاف فصل گذشته که توانست با درخشش در ترکیب استقلال عنوان آقای گلی لیگ برتر را به دست آورد، امسال دچار بدشانسی های زیاد و مصدومیت های متوالی شده و حالا باید دید چه زمانی شرایط بازگشت به میادین را به دست خواهد آورد.

مرادمند، غایب احتمالی استقلال مقابل نساجی

محمدحسین مرادمند مدافع باتجربه آبی های پایتخت قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست تیمش را در این سفر همراهی کند. از این رو کادر پزشکی تلاش های زیادی را انجام داده تا مرادمند بتواند با رسیدن به بهبودی کامل دوباره به ترکیب تیمش برگردد اما آسیب دیدگی پای این بازیکن هنوز به طور کامل برطرف نشده است.

مرادمند طی دو روز گذشته در تمرین استقلال به صورت اختصاصی کار کرد و جایی در تمرینات گروهی نداشت. از این رو مشخص است که مصدومیتش هنوز کاملا رفع نشده و بی تردید کادرفنی نیز نمی‌خواهد درباره این بازیکن ریسک کند و با بازی دادنش باعث مصدومیت دوباره او شود.

در چنین شرایطی احتمالا مرادمند در مصاف با نساجی مازندران نیز غایب خواهد بود تا فرصت مثل بازی  گذشته به سایر مدافعان برای بازی کردن برسد.

گفتنی است؛ دیدار استقلال و نساجی ساعت ۱۷ روز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

 

پاسخی بگذارید