لیگ برتر|
تاریخ: ۲۲:۴۸ :: ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
نام نویسنده: تحریریه
برتری شهرخودرو مقابل نساجی / نساجی با جلالی هم باخت ! + حواشی

تیم شهرخودرو با یک گل نساجی را در روزی که برای نخستین مرتبه مجید جلالی روی نیمکتش نشسته بود را شکست داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال دو تیم فوتبال شهرخودرو و نساجی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم رفتند که تیم فوتبال شهرخودرو با یک گل از سد حریفش گذشت. این نخستین تجربه جلالی با نساجی در دومین دوره حضورش در جمع مازنی‌ها بود.

تک گل این دیدار را امین قاسمی‌نژاد در دقیقه ۲۹ وارد دروازه حریف کرد.

شهرخودرو با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و به رده دهم صعود کرد. نساجی نیز با ۱۲ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت.

مهربان: فاضلی امروز در استادیوم نبود

شهرخودرو در دیداری حساس که سه امتیاز آن برای آنها و نساجی بسیار حائز اهمیت بود، موفق شد از فرصت میزبانی استفاده کرده و برنده از زمین مسابقه خارج شود.

در این دیدار پربرخورد که ۷ بار کارت زرد از جیب داور خارج شد، شهرخودرو به لطف تک گل امین قاسمی نژاد پیروز میدان شد و با به دست آوردن پانزدهمین امتیاز خود به رده یازدهم رسید.

حسین مهربان هافبک شهرخودرو در پایان این دیدار گفت: بازی سختی بود ولی خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم و این برد را به همه هواداران شهرخودرو تقدیم می کنیم. هفته آینده بازی سختی را با سپاهان داریم و خیلی امیدواریم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

وی در مورد وضعیت کلی تیم شهرخودرو گفت: پس از برگزاری تمرینات، وضعیت تیم ما زیر نظر کادرفنی هفته به هفته بهتر می شود. ما به کسب نتیجه دلخواه در بازی های آینده خیلی امیدواریم.

بازیکن تیم شهرخودرو در مورد اضافه شدن وحید فاضلی به کادرفنی این تیم گفت: بله آقای فاضلی به جمع کادرفنی اضافه شده اند. فکر نمی کنم امروز در ورزشگاه بوده باشند و از روزهای آینده به جمع ما اضافه خواهند شد. ایشان هنوز در جلسات تمرینی ما حاضر نشده اند.

جدال پربرخورد در مشهد؛ ۱۰ کارت زرد و تنها یک گل!

تیم های شهرخودرو و نساجی با قرار گرفتن در رتبه های سیزدهم و چهاردهم، جدال حساسی را امروز مقابل هم داشتند. حساسیت بالای این بازی، باعث شد تا موقعیت چندانی را روی دروازه دو تیم شاهد نباشیم.

امین قاسمی نژاد تک گل این دیدار را به ثمر رساند و به جز این گل، صحنه جذاب چندانی را در طول ۹۰ دقیقه شاهد نبودیم؛ البته این خلا را خشونت بالای بازی به خوبی پر کرد و شاهد یک بازی پر برخورد، پر کارت و سرشار از درگیری و اعتراض را شاهد بودیم.

حسن اکرمی داور این دیدار برای آرام نگاه داشتن جو بازی کار دشواری را داشت و ۱۰ بار هم از کارت زرد استفاده کرد! جالب اینجاست که سهم کادر فنی شهر خودرو از این کارت ها خیلی قابل توجه بود. سید مهدی رحمتی، سرمربی شهرخودرو به همراه محمد نوازی و علی سامره، دو دستیار خود به دلیل اعتراض به قضاوت بازی، از داور کارت زرد دریافت کردند.

 

محمد مهدی نظری (۹) از نساجی، صادق صادقی (۵۵) از شهرخودرو، عبدالکریم اسلامی (۵۵) از نساجی، فرشاد فرجی (۶۷) از شهرخودرو، امین قاسمی نژاد (۹۰) از شهرخودرو، اکبر صادقی (۹۰) از شهرخودرو و یزدان دوست (۹۴) از شهر خودرو هفت بازیکنی بودند که در این دیدار از داور بازی کارت زرد دریافت کردند!

پاسخی بگذارید