سرمربی تیم فوتبال نساجی
تاریخ: ۲۰:۱۰ :: ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
نام نویسنده: تحریریه
مجید جلالی : نساجی با جایگاه‌ اصلی‌اش در جدول رده‌بندی فاصله زیادی دارد

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: با جایگاه اصلی‌مان فاصله داریم و به مرور زمان با برنامه‌ریزی به جایگاه‌مان می‌رسیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجید جلالی امشب در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم شهرخودرو و نساجی مازندران، اظهار کرد: این یک موهبت است که انسان جایی که می‌خواهد باشد، ما دوست داریم امورمان را قدم به قدم پیش ببریم، فعلاً در وضعیتی هستیم که خیلی سریع باید وضعیت را تغییر دهیم، قدم اولمان هم بازی فرداست.

سرمربی تیم نساجی مازندران عنوان کرد: برای بازی فردا ایده داریم که امیدوارم این ایده‌ها شکل بگیرد و بتوانیم بازی را کنترل کنیم، از طریق خلاقیتی که بچه‌ها دارند و من به آنها ایمان دارم، امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم.

وی با بیان اینکه چند بازیکن نساجی دچار مصدومیت هستند، خاطرنشان کرد: زامهران و قاعد رحمتی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما دیگر بازیکنان از نظر روحی شرایط خوبی دارند.

جلالی در خصوص جایگاه نساجی در جدول لیگ برتر فوتبال تصریح کرد: برای بهبود و رسیدن به جایگاه اصلی این تیم باید صبر کرد. من باید ظرفیت‌های تیم دستم بیاید تا بدانم جایگاه واقعی نساجی در این فصل کجاست، اما چیزی که با اطمینان می‌توانم درباره آن صحبت کنم این است که با جایگاه اصلی‌مان فاصله داریم و به امید خدا و به مرور زمان با برنامه‌ریزی به جایگاه‌مان می‌رسیم.

سرمربی تیم نساجی با اشاره به نقاط ضعف این تیم گفت: درست است که نساجی ظرفیت‌های خوبی دارد اما یک سری ظرفیت‌ها را ندارد. در این باره صحبت شده و محقق می‌شود.

 

 

پاسخی بگذارید