در مسابقات تکواندو (کیوروگی) آنلاین هان مادانگ
تاریخ: ۱۲:۱۸ :: ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
ورزشکار نیمه ناشنوای مازندرانی درخشید / نایب قهرمانی برای فاطمه زهرا ذلیکانی

فاطمه زهرا ذلیکانی ورزشکار نیمه ناشنوای مازندرانی در مسابقات تکواندو (کیوروگی) آنلاین هان مادانگ عنوان نائب قهرمانی را بدست آورد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دکتر غلامی رئیس هیات ناشنوایان استان مازندران در گفتگویی با خبرنگاران در این خصوص گفت: فاطمه زهرا ذلیکانی ورزشکار نیمه ناشنوای مازندرانی در مسابقات تکواندو (کیوروگی) آنلاین هان مادانگ عنوان نائب قهرمانی را بدست آورد و باعث افتخار آفرینی مازندران در این رشته ورزشی شد.

رئیس هیات ناشوایان مازندران در خصوص این مسابقات، افزود: سومین دوره مسابقات هان مادانگ آنلاین با عنوان تکاوران جام آرش استار با شرکت ۴۲۹ بازیکن از ۷ کشور انگلستان ، فیلیپین ، بولیوی ، هند ، مالزی ، هنگ کنگ ، افغانستان، ازبکستان و ایران به میزبانی باشگاه تکاوران برگزار شد.

غلامی ادامه داد: در وزن ۵۸ کیلوگرم بانوان، فاطمه زهرا ذلیکانی ورزشکار ملی پوش ناشنوایان از استان مازندران با اختلاف یک امتیاز به مقام نائب قهرمانی دست یافت و سرکار خانم ندا احمدی به عنوان مربی این بازیکن را در این مسابقات همراهی می کرد.

این مسئول در پایان بیان داشت : تمام اهداف ما در هیات ناشنوایان استان مازندران این است که با استعدادیابی در کل استان، ورزشکاران و استعدادهای رشته های مختلف را شناسایی و به ورزش کشور معرفی کنیم تا باعث افتخار استان مازندران گردند.

 

پاسخی بگذارید