معوقه هفته نهم لیگ برتر|
تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
نام نویسنده: تحریریه
دشت یک امتیازی ماشین سازی از بازی قعر جدولی‌ها/ فاضلی از بازیکنان نساجی در رختکن خداحافظی کرد!

دیدار تیم‌های نساجی و ماشین‌سازی با تساوی یک یک به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار تیم‌های نساجی مازندران و ماشین سازی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر برگزار شد که این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

شاگردان فاضلی بعد از پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته چهارم دیگر موفق به پیروزی نشدند و بعد از این دیدار در یک بازی مقابل پرسپولیس و در دیدار امروز مقابل ماشین‌سازی (هر دو در قائمشهر) به تساوی رسیدند و در بقیه دیدارها متحمل شکست شدند. این تیم با این نتیجه ۹ امتیازی شد و در رده چهاردهم جدول باقی ماند.

ماشین سازی با این تساوی خارج از خانه ۴ امتیازی شد و همچنان در رده شانزدهم جدول باقی ماند.

داور: میثم حیدری

کمک‌ها‌: حمید سبحانی – علیرضا مرادی

کارت زرد: مهرداد بایرامی،سعید بیگی، حامد شیری، رضا حسن‌زاده، (مربی) از نساجی،مهدی اسلامی،مهدی مومنی، سعید اخباری(سرمربی) از ماشین‌سازی

کارت قرمز:

گل: اتابک زارعی(۴) برای ماشین سازی، میلاد کمندانی(۴۲) برای نساجی

فاضلی از بازیکنان نساجی در رختکن خداحافظی کرد

وحید فاضلی که در نشست خبری بعد از بازی با ماشین‌سازی  شرکت نکرد در رختکن تیمش از بازیکنان ایین تیم خداحافظی کرد.

پیش از این هیأت مدیره نساجی به این مربی دو بازی فرصت داد که شرایط تیم را بهبود ببخشد اما با شکست هفته گذشته و تساوی امروز وی از بازیکنان تیمش خداحافظی کرد.

تیم فوتبال نساجی در رده چهاردهم جدول قرار دارد.

مربی نساجی: گل زودهنگام حریف تیم ما را به هم ریخت/ در لیگ می مانیم

وحید فاضلی بعد از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری شرکت نکرد.

فرهاد کوچک‌زاده در خصوص بازی اظهار کرد: به دلیل حساسیت بازی و نزدیکی تیم‌ها در جدول معلوم بود بازی تحت فشاری داریم و گل زودهنگام حریف تمرکز ما را به هم زد. مشخص بود که بازیکنان ما تحت فشار بودند. ما سعی کردیم از نظر روحی و روانی در این یکی دو هفته کار کنیم و در این بازی گل زودهنگام حریف باعث شد تا تیم ما به هم بریزد.ماشین‌سازی تیمی است که فضاها را بسته بود و محبور بودیم از فاض پشت دفاع و کناره‌های آنها استفاده کنیم. موقعیت‌های زیادی هم داشتیم که شیری و زامهران و از فرصت‌ها استفاده نکردند.

وی افزود: البته مصدومیت بازیکن تیم ما باعث شد ۱۵ دقیقه آخر ما عملا ۱۰ نفره باشیم هر چند حریف وقت‌کشی هم می‌کرد و زمین خوردن بازیکنان آنها مسابقه را از ریتم کلی انداخت.

مربی نساجی تاکید کرد:حسن نجفی عملا مصدوم بود و ما تعویضی نداشته باشیم و فشار مضاعفی روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما متاسفانه نتونستیم موفق شویم. تیم‌هایی مثل نساجی که از نظر بازیکن دچار کمبود هستند و دست ما برای تعویض بسته بود. تیم های خصوصی از این مساله واقعا آسیب دیدند.

وی در خصوص اینکه چرا نساجی اینقدر راحت گل می‌خورد عنوان کرد: متاسفانه بازیکنان نساجی خیلی شل بازی را شروع کردند و در ۵ دقیقه اول این موضوع را کامل فهمیدیم. در ۱۰ دقیقه اول کار ما پرس از جلو بود.روی سهل‌انگاری گل خوردیم و متاسفانه همان کل نظم تیم ما را به هم ریخت.

کوچک‌زاده در خصوص اینکه ایا این تیم در لیگ می‌ماند ،گفت: ۱۰۰ درصد، ما بازی به بازی جلو می‌رویم و مطمئن باشید برای هر بازی با روحیه خاص نساجی و هوادارانش جلو می‌رویم. اتفاقاتی رخ داده و بدشانسی‌های زیادی وجود داشته و مطمئنا این روند تغییر پیدا می‌کند.

اخباری: در بقای ماشین‌سازی شک نکنید/۲ هفته با برنامه سازمان لیگ روی چمن مصنوعی بازی کردیم

محمد سعید اخباری در نشست خبری بعد از بازی با نساجی اظهار کرد: بازی خوب و جاندار و محکمی بود.ما شناخت خوبی از نساجی داشتیم و خیلی زود روی موضوعی که کار کرده بودیم به گل رسیدیم. شرایط دو تیم باعث ایجاد استرس شده بود ولی در کل تیم حریف روی پرتاب اوت دستی به گل رسید.

وی گفت: هر دو تیم آنقدر استرس داشتند که تیم حریف با تمام احترام به حریف به توپ‌های مستقیم رو آوردند. مصدومیت با صفا کمی نظم تیم ما را به هم ریخت ولی تعجب کردم چرا داور مهرداد بایرامی را در آن صحنه اخراج نکرد. شاید اگر این اتفاق می‌افتاد نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

مربی ماشین‌سازی با اشاره به مصدومیت بابایی افزود: من از بازیکنانم خیلی راضی هستم و به جز یک صحنه که روی اوت دستی غفلت کردیم ولی بازیکنان ما خیلی خوب تلاش کردند و جنگیدند. این هم از برنامه ریزی سازمان لیگ است که دو هفته پیاپی در چمن مصنوعی بازی کردیم و یک لشکر مصدوم روی تیم ما ماند. امیدوارم که استان مازندران با تماشاگرانی که روی پشت بام تیمشان را تشویق می کردند روزی صاحب یک زمین خوب شوند.

وی در خصوص اینکه ایا قبول دارد بازیکنانش وقت‌کشی می‌کردند، گفت: من اصلا این موضوع را قبول ندارم و دوست ندارم در مورد تیم ما این برداشت شود. تیم من دو بازیکن مصدوم داد و دیدید که ذو تعویض اجباری داشتیم. تیم ما در تمام دقایق بازی در این زمین جنگید و خودتان می‌دانید بازی در زمین چمن مصنوعی خود به خود باعث ایجاد مصدومیت بازیکنان می‌شود.

اخباری در پاسخ به این سوال که آیا بازی کردن امین رضایی دلیل فنی داشت یا خیر گفت: او یکی از بهترین گلرهای ایران است و مطمئنا در سه سال آینده به تیم ملی می‌رسد. او مصدومیتی جزئی داشت که ما نخواستیم تشدید شود ضمن آنکه ما دو دروازه‌بان خوب داریم و اسلامی هم کاپیتان و بزرگتر تیم ما است.

وی در خصوص اینکه  آیا هنوز سرمربی موقت است یا دائمی شده است، عنوان کرد: هنوز حکم خاصی به من ندادند ولی مسائل فنی را تفویض اختیار کرده‌‌اند. به هر حال مسؤولیت فنی این تیم با من است. در بقای این تیم شک نکنید، تیمی که خوب می‌جنگد و موقعیت می‌سازد و موقعیت به حریف کم می‌دهد شایستگی ماندن در لیگ را دارد و مطمئنا پیروزی های این تیم شروع خواهد شد.

پاسخی بگذارید