تاریخ: ۱۹:۲۷ :: ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
نام نویسنده: تحریریه
زنده شدن نام فوتبال شرق استان با شهید عبدی / حسینعلی عبدی فرشته نجات منطقه !

این روزها فوتبال شرق استان بعد سال‌ها خاموشی با نام مقدس شهید عبدی روح تازه ای پیدا کرده و از خاموشی مطلق نجات پیدا کرده است. شهید عبدی رستمکلا امیدها را در دل جوانان شرق استان زندا کرده تا شاید باری دیگر فوتبال در این منطقه جان بگیرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،این روزها فوتبال شرق استان بعد سال‌ها خاموشی با نام مقدس شهید عبدی روح تازه ای پیدا کرده و از خاموشی مطلق نجات پیدا کرده است. شهید عبدی رستمکلا امیدها را در دل جوانان شرق استان زندا کرده تا شاید باری دیگر فوتبال در این منطقه جان بگیرد.

حسینعلی عبدی کسی است که این روزها فوتبال این متطقه مدیونش است ‌و فوتبال شرق مازندران را زنده کرد.

فردی دلسوز و خاک خورده فوتبال کسی که خود فوتبالیست به نام مازندران بود و حالا مدیری توانمند در تیم شهید عبدی مازندران است.

شهید عبدی امسال، تیمی آماده و قدرتمند را راهی لیگ یک جوانان کشور خواهد کرد.

این مدیر زحمتکش تا حالا چیزی برای جوانان کم نگذاشته و از جیب خود برای جوانان و فوتبالیست های آینده دار مازندران هزینه می‌کند تا شاید فوتبال شرق دوباره زنده شود.

امیدواریم مسئولین شهری و استانی قدر این مدیر زحمتکش مازندران را بدانند و چوب لای چرخ تیمی که به نام شهید مزین شده نگذارند.

در این اوضاع اقتصادی، کسی که زحمت می‌کشد و برای جوانان هزینه می کند نیاز به حمایت دارد. شهید عبدی آمده تا اسم فوتبال شرق مازندران را زنگه نگه دارد. پس همه حمایتش کنید …

 

نویسنده : مصطفی طوسی

پاسخی بگذارید