درپی کسب نتایج ضعیف تیم؛
تاریخ: 10:43 :: 2021/01/11
نام نویسنده: تحریریه
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران استعفا داد + متن نامه

علی امیری مدیرعامل باشگاه لیگ برتری نساجی مازندران درپی کسب نتایج ضعیف این تیم در بازی های اخیر لیگ از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در متن نامه امیری به مالک باشگاه نساجی و اعضای هیئت مدیره آمده است: از زمانی که پا به عرصه مدیریت فوتبال حرفه‌ای در سال ۸۴ گذاشتم، همواره یکی از آرزوهای بنده حضور یک تیم از استان مازندران در لیگ برتر بود که به یاری خدا سه سال پیش این اتفاق در اولین سال مدیریت بنده در باشگاه بزرگ نساجی مازندران محقق شد.

همواره تلاش خود را برای موفقیت این باشگاه انجام داده‌ام و در این مدت طی همکاری با مالک و اعضای هیأت مدیره همه تلاش خود را کردم، اما اکنون احساس می‌کنم ماندن من نمی‌تواند برای نساجی مؤثر باشد و به قولی گاهی انسان با رفتن خود می‌تواند به یک مجموعه خدمت کند. به همین دلیل ضمن تشکر از شما و اعضای هیئت مدیره که در این اوضاع بد اقتصادی با وجدان و با شرف خود تلاش و هزینه می‌کنید و همواره هدف‌تان خدمت به استان مازندران بوده است، ضمن عذرخواهی از هواداران فهیم و بزرگ نساجی مازندران به دلیل اینکه تاکنون نتوانسته‌ایم خواسته‌های به حق آن‌ها را محقق کنیم و موجب ناراحتی آن‌ها شده‌ایم، بدین وسیله از امروز قطع همکاری خود را با باشگاه بزرگ نساجی اعلام می‌کنم و امیدوارم این تیم در ادامه لیگ موفق و سهمیه‌ای که پس از ۲۴ سال با خون دل به دست آمده را حفظ کند.

در پی کسب نتایج ضعیف تیم نساجی در رقابتهای لیگ برتر فوتبال و همچنین شکست خانگی دیروز مقابل صنعت نفت آبادان، عده‌ای از هواداران و پیشکسوتان باشگاه نساجی خواهان استعفای مدیر عامل و سرمربی تیم نساجی شدند.

نساجی که ابتدای فصل نتوانست فکری سرمربی و بازیکنان کلیدی خود را حفظ کند موفق به جذب کادر فنی و بازیکن خوب نشد و این تیم اکنون از ۱۰ بازی با ۸ امتیاز در رده چهاردهم و انتهایی جدول قرار دارد.

پاسخی بگذارید