در نشست هیات ناشنوایان مازندران با مدیر کل برنامه و بودجه؛
تاریخ: ۱۹:۲۶ :: ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
نام نویسنده: تحریریه
یک مجموعه ورزشی در اختیار هیات ناشنوایان مازندران قرار خواهد گرفت !

در نشستی ظهر امروز اعضای هیات ناشنوایان استان مازندران با دکتر غلامی راد مدیر کل برنامه و بودجه استان مازندران دیدار داشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در نشستی ظهر امروز اعضای هیات ناشنوایان استان مازندران با دکتر غلامی راد مدیر کل برنامه و بودجه استان مازندران دیدار داشتند.

به گزارش روابط عمومی هیات ناشنوایان استان مازندران؛ ظهر امروز در نشستی اعضای هیات ناشنوایان استان مازندران با دکتر غلامی راد مدیر کل برنامه و بودجه استان مازندران دیدار داشتند.

در این نشست که به بحث حمایت از ورزش های ناشنوایان استان مازندران پرداخته شد، تاکید شد تا نگاه ویژه ای به ورزش ناشنوایان استان مازندران صورت گیرد. آینده نگری و برنامه ریزی برای پیشرفت ورزش ناشنوایان و همچنین تجهیز یک مجموعه ورزشی و در اختیار دادن آن مجموعه ورزشی به هیات ناشنوایان استان مازندران از دیگر بحث های مهم جلسه امروز بود.

دکتر رمضان غلامی رئیس هیئت ورزشهای ناشنوایان استان مازندران در این نشست، با اشاره به سوابق، تاریخچه ورزش ناشنوایان از فعالیت‌ها و دستاوردهای این رشته صحبت کردند و به بیان مشکلات و کمبود امکانات برای این رشته تاکید نمودند گفتند

رئیس هیات ناشنوایان استان از زحمات و حمایت های مدیر کل برنامه و بودجه استان مازندران از ورزش استان مازندران تقدیر کرد و اظهار داشت : مدیر کل برنامه و بودجه از زمان حضورش به ورزش توجه ویژه ای داشته و در بحث حمایت از نساجی و سایر رشته های ورزشی نشان داد که ورزش برایش از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد : حالا که نگاه مدیر کل برنامه و بودجه استان مازندران یک نگاه ورزشی است، ما نیز انتظار داریم به هیات ورزش های ناشنوایان نیز کمک اساسی شود.

در ادامه این جلسه دکتر غلامی راد مدیر کل برنامه و بودجه نیز با اشاره به اهمیت ورزش ناشنوایان در بین جامعه ورزشکاران و افراد محروم جامعه نیز بر حمایت های همه جانبه از ورزش ناشنوایان تاکید کردند و قول مساعد دادند تا مجموعه ورزشی ای تجهیز و در اختیار هیات ورزش ناشنوایان قرار گیرد.

مدیر کل برنامه و بودجه بیان کرد : با توجه به فعالیت های ورزش ناشنوایان در حال حاضر مجموعه ای باید در اختیار ورزش ناشنوایان قرار گیرد .

وی افزود : سازمان برنامه و بودجه نیز باید شرایطی را فراهم کند و با بودجه مناسب نسبت به تجهیز این مجموعه ورزشی اقدام نماید تا ورزش ناشنوایان مازندران صاحب یک مجموعه ورزشی کامل در استان مازندران شود.

مدیر کل برنامه و بودجه همچنین ضمن اعلام حمایت از ورزش ناشنوایان، گفت : برای تهیه البسه ورزشی ورزشکاران هیات ورزش ناشنوایان نیز حمایت های لازم را صورت خواهیم داد تا ورزشکاران مازندرانی بی دغدغه در مسابقات مهم پیش روی حضور پیدا کنند و موفق ظاهر شوند.

همچنین دکتر غلامی مدیر کل برنامه و بودجه، جهت حمایت از انجمن ناشنویان و هیات ورزش های ناشنوایان و همچنین ورزش بهزیستی اعلام حمایت کردند.

گفتنیست؛ در پایان این جلسه؛ سرکار خانم نرگس کمالی، نایب رئیس هیئت ناشنوایان استان مازندران حکم خود را از دکتر غلامی راد مدیر کل برنامه و بودجه استان مازندران و دکتر سید رمضان غلامی رئیس هیئت ورزشهای ناشنوایان استان مازندران دریافت کردند.

 

 

پاسخی بگذارید