با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛
تاریخ: ۱۳:۲۵ :: ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
نام نویسنده: تحریریه
مراسم استقبال از علی بهبود در حسینیه عاشقان ثارالله قائمشهر برگزار شد

علی بهبود قهرمان کاراته مازندرانی که با همراهی گروه جهادی اعزامی شهید محمد یزدانی(شهید شاخص جامعه ورزش استان) به هفت تپه، مدال قهرمانی خود را به شهدای گمنام اهداء کرده بود ، در حسینیه عاشقان ثارالله قائمشهر مورد استقبال مسئولان قرار گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با حضور جناب سرهنگ افشار مسئول بسیج ورزشکاران، محمدرضا ییلاقی اشرفی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان، رجبی رئیس هیات کاراته مازندران، جناب سرهنگ خادم فرمانده سپاه ، فضلی رئیس شورای شهر و قدیمی رئیس ورزش و جوانان قائمشهر، مراسم استقبال و تجلیل از علی بهبود قهرمان کاراته که مدال خود را به شهدای خوشنام در هفت تپه تقدیم کرده بود، در حسینیه عاشقان ثارالله این شهرستان برگزار شد .
روز گذشته علی بهبود قهرمان کاراته ، با همراهی جناب سرهنگ افشار مسئول بسیج ورزشکاران مازندران، رجبی رئیس هیات کاراته و فضلی رئیس شورای شهر قائمشهر در یادمان شهدای هفت تپه حضور یافت و مدال قهرمانی خود را به شهدای خوشنام در هفت تپه تقدیم کرد.
جناب سرهنگ افشار در این مراسم استقبال با تقدیر از مدیرکل ورزش و جوانان، شورای شهر و هیات کاراته استان به منظور حمایت و پشتیبانی از این اقدام فرهنگی گفت : مازندران بیش از ۱۰۰ هزار قهرمان ورزشی دارد که در بین آنان ۱۵ ورزشکار جوانمرد هستند که در رقابت های ورزشی حاضر به رویارویی با ورزشکاران رژیم غاصب صهیونیستی نشدند و امروز در این مقطع حساس در خدمت جوانمردی دیگر از خطه ولایت‌مدار مازندران هستیم که در اقدامی ارزشمند همه داشته های ورزشی خود را تقدیم شهدای ایران اسلامی کرد.
محمد رضا ییلاقی اشرفی نیز در این مراسم ضمن تقدیر از روحیه و اقدام این جوان ورزشکار گفت : در گام دوم انقلاب ، جوانان باید در مسیر تمدن سازی اسلامی گام بردارند و همین انتخاب از سوی قهرمانه کاراته که مدال ورزشی خود را به شهدا تقدیم می کند در همین مسیر تعریف می شود.
معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان افزود؛ باید دلاوری های جوانان دیروز که در راه انقلاب به شهادت رسیدند برای جوانان امروز بیشتر گفته شود و امیدوارم این انتخاب آقای علی بهبود پشتوانه ای فرهنگی برای ورزشکار شهرستان قائمشهر و استان مازندران شود.
جناب سرهنگ خادم فرمانده سپاه قائمشهر نیز در این مراسم اظهار داشت؛ امروز میزبان ورزشکار ارزشمندی هستیم که از محل عروج شهدا می آید و معتقدم که هر ورزشکاری باید در کنار پرورش جسم به تقویت و پرورش روح نیز بپردازد و قطعاً بُعد معنوی در ورزش مهمتر از جسم است . و ما امروز اینجا هستیم که این اقدام ارزشمند ورزشکار عزیز را ارج نهیم و امیدواریم الگویی برای همه جوانان و ورزشکاران این شهر باشد.
در پایان این مراسم از علی بهبود قهرمان کاراته و خانواده اش، رجبی رئیس هیات کاراته مازندران و فضلی رئیس شورای شهر قائمشهر تجلیل و تقدیر شد.

پاسخی بگذارید