اندراحوالات ورزش نابود شده مرکز استان؛
تاریخ: ۱۲:۵۹ :: ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
نام نویسنده: تحریریه
لزوم برخورد قاطعانه آقای مدیر کل با مختارِ خود مختار!

درگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری در اقدامی عجیب اخبار تیم فوتسال شهروند ساری را پوشش نمی دهد.

رسانه مازند لیگ روز گذشته با انتشار مطلبی تند؛ به انتقاد از دستگاه ورزش در مرکز استان پرداخت. متن گزارش سایت مازندلیگ به شرح ذیل است :

درگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری در اقدامی عجیب اخبار تیم فوتسال شهروند ساری را پوشش نمی دهد.

تیم فوتسال شهروند ساری تنها نماینده شمال کشور که قدیمی ترین تیم فوتسال کشور است همچنان مورد عناد و دشمنی مسئولان شهری و استانی قرار دارد.

همانطور که پیش تر در اخبار آمده بود، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری روز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه ۹۹، خبر مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتسال کشور با حضور شهروند ساری را در خروجی خود قرار داد اما در اقدامی عجیب و در کمتر از ۱۰‌ دقیقه آن را حذف و هیچ پاسخی نیز در قبال این کارشان ندادند که واکنش تند رسانه های ورزشی را به دنبال داشت.

پس از آن با شروع رقابت های لیگ برتر فوتسال این رویه عدم پوشش اخبار تیم شهروند تداوم یافته و با گذشت پنج هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال حتی کوچکترین اشاره ای به تیم پرطرفدار شهروند در کانال اطلاع رسانی ورزش و جوانان ساری نشده است تا خشم هواداران متعصب ساروی برانگیخته شود.

دیروز در حالی که ساری میزبان دیدار فوق العاده حساس شهروند و گیتی پسند اصفهان بوده کانال اطلاع رسانی ورزش ساری در اقدامی توهین آمیز باز هم سیاست بی توجهی به نماینده شایسته مرکز استان را در پیش گرفته تا ثابت کند حضور این تیم قدیمی و ریشه دار در ساری موجب ناراحتی و آشفتگی آنان است.

این بی محلی در حالی رخ داده که هیچ تیم دیگری از ساری در سطح اول لیگ های معتبر ورزشی نظیر والیبال، فوتبال و… فعالیتی ندارد و شهروند تبدیل به شناسنامه ورزش مرکز استان شده که این عدم پوشش خبری با گذشت پنج هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال باعث تاسف ورزش دوستان ساروی شده است.

شهروند که با مدیریت نجاریان بیش از دو دهه در سطح اول فوتسال کشور برای ساروی ها آبرو داری می کند و تنها دلخوشی ورزش دوستان مرکز استان هست متاسفانه سالیان متمادی مورد بی مهری مسئولان استانی قرار گرفته و در مدیریت مختار مهدوی رییس اداره ورزش و جوانان ساری این نفرت و دشمنی با تیم محبوب شهروند به اوج خود رسیده است.

رییس اداره ورزش و جوانان ساری که قصد حضور در انتخابات هیات فوتبال مازندران را نیز دارد از نجاریان که ماه های گذشته صحبت هایی مبنی بر حضور وی به عنوان یکی از مدعیان ریاست بر کرسی هیات فوتبال بوده احساس واهمه داشته از هیچ تلاشی برای تخریب نجاریان و تیم شهروند دریغ نکرده است و هیچ گونه حمایتی از تیم نداشته است حتی پوشش خبری تیم!

ساروی ها که این فصل به دلیل عدم حمایت شهرداری و نداشتن حامی مالی اوضاع مساعدی ندارند و نیاز به حمایت همه جانبه مسئولان شهری و استانی دارند متاسفانه نه تنها هیچ کمک مالی از سوی متولیان ورزش شهری به تیم نشده بلکه با چوب لای چرخ گذاشتن این تیم موجب آزرده خاطر شدن هواداران پرشمار شهروند شده است.

باور کردنی نیست تنها نماینده شمال کشور در ابتدای فصل برای تمرین کردن حتی یک سالن در ساری در اختیار نداشته و با خط و خط بازی آقایان در ورزش و جوانان ساری هیج سالنی در اختیار تیم شهروند قرار نگرفته بود و بعد از صحبت هایی نجاریان در جلسه با رنگرز مدیر کل ورزش و جوانان استان داشته، سالن سید رسول حسینی جهت تمرین در اختیار ساروی ها قرار داده شد.

ورزش ساری که در دوره مدیریت مختار مهدوی روز های سیاه خود را سپری می کند از منحل شدن تیم های ساروی گرفته تا پروژه های پرتعداد نیمه کاره از جمله ورزشگاه متقی ساری که با نظر وی این ورزشگاه خاطره انگیز جهت مرمت مورد تخریب قرار گرفته و پس از گذشت ماه ها حتی ۱ درصد هم پیشرفتی نداشته و یک آجر روی آجر قرار نگرفته است، از کارنامه تاریک رئیس ضعیف دستگاه ورزش ساری است که به زودی در این خصوص بیشتر خواهیم نوشت.

مختار مهدوی که به دلیل عملکرد ضعیفش جز نفرات اولیه تغییرات مدیریتی گسترده حسن رنگرز بوده به لطف حمایت مسئولان ارشد استانی بر مسند ریاست قرار دارد و باید منتظر ماند و به نظاره نشست که آیا باز هم شاهد دشنمی ورزش و جوانان ساری با تیم محبوب ساروی ها خواهیم بود یا خیر.

منبع خبر : مازندلیگ

نویسنده خبر : حسن صالحی

پاسخی بگذارید