فرصتی دیگر برای مربی جوان؛
تاریخ: ۲۱:۵۹ :: ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
نام نویسنده: تحریریه
خروجی نشست مدیران نساجی/ ۲ بازی آینده آخرین فرصت فاضلی برای خروج از بحران

مدیران باشگاه نساجی ۲ بازی دیگر به وحید فاضلی برای خروج این تیم از بحران فرصت دادند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسئولان باشگاه نساجی مازندران از شب گذشته برنامه هایی را برای تغییر در کادر فنی این تیم در نظر داشتند و حتی روی نام مجید جلالی به عنوان جانشین فاضلی به جمع بندی رسیدند اما در نهایت امروز وحید فاضلی را در سمت خود ابقا کردند.

در نشست مدیران نساجی مقرر شد این مربی ۲ بازی دیگر برای نجات نساجی از بحران فرصت داشته باشد و به کار خود ادامه بدهد در غیر این صورت تصمیم جدیدی از سوی آنها اتخاذ خواهد شد.

تیم فوتبال نساجی در رده چهاردهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

رئیس هیات مدیره نساجی: فاضلی در حال حاضر به کارش ادامه می‌دهد/شرایط را بازی به بازی می سنجیم

علیرضا اسدی بعد از برگزاری جلسه اعضای هیات مدیره با دکتر وحید فاضلی سرمربی تیم نساجی مازندران اظهار داشت: این جلسه با موضوع بررسی و ارزیابی وضعیت فنی تیم نساجی درپی ناکامی‌های اخیر برگزار شد و سعی کردیم مشکلاتی که در این بخش و همچنین زمینه‌های روحی و روانی و کمک در دیگر حوزه‌ها وجود دارد، تحلیل شود.

وی با بیان اینکه تصمیم بر این شد در حال حاضر فاضلی به کارش ادامه دهن، افزود: به لحاظ اجرایی و امکاناتی، کم‌وکاستی وجود ندارد. کمک‌های مضاعفی نیز به تیم در حوزه‌های دیگر انجام خواهیم داد.

رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران با اشاره به اینکه بضاعت ما مشخص است، اضافه کرد: مهلت خاصی برای ادامه فعالیت سرمربی تعیین نکردیم و امیدواریم عملکرد کادر فنی از این به بعد متناسب با خواسته‌های ما باشد. شرایط و روند فنی تیم را بازی به بازی می‌سنجیم. آقای فاضلی از دانش و علم فنی قابل قبولی برخوردارند و شایسته است فرصت بیشتری به او بدهیم.

 اسدی با اعلام اینکه مسیر طولانی تا انتهای لیگ در پیش داریم، اضافه کرد: در این مقطع زمانی از لیگ، تغییر در کادر فنی هم آینده غیرقابل پیش‌بینی دارد. اگر کادر جدیدی هم بخواهیم تعیین کنیم، طبیعتاً باید تا چند بازی به آنها نیز فرصت بدهیم. ضمن اینکه اگر تغییراتی بخواهیم انجام دهیم و باز هم روند ناکامی‌ها ادامه پیدا کند، با شرایط بحرانی و اسفناکی مواجه خواهیم شد.

وی با عنوان اینکه در نیم‌فصل اول قرار داریم و باید از حساسیت‌ها بکاهیم، خاطرنشان کرد: همه باید دست‌به‌دست هم دهیم و به نساجی کمک کنیم. قطعاً ایجاد هرگونه شرایط استرس‌زا برای کادر فنی، بازخورد منفی دارد.

رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران با بیان اینکه  رضا حدادیان به‌عنوان سرمایه‌گذار باشگاه با توجه به اینکه سرمایه‌اش مستقیماً درگیر آینده تیم بوده، در این شرایط از همه ما دلسوزتر است، گفت: تمام افرادی هم که در باشگاه و تیم مشغول به فعالیت هستند برای حفظ آبرو و دفاع از عملکرد خود، درحال تلاش هستند.

اسدی یادآور شد: باز هم تاکید می‌کنم، نگرانی هواداران بحق و ارزشمند است اما نباید این اضطراب‌ها نتیجه بالعکس بر روی عملکرد تیم داشته باشد. از همه علاقه‌مندان و طرفداران همیشگی نساجی که با این تیم زندگی می‌کنند تقاضا داریم در شرایط فعلی کمک‌حال باشند و آرامش خود را حفظ کنند. نباید رفتارهایی سر بزند که موجب استرس مسئولین باشگاه و تیم شود که صد در صد تاثیر منفی بجا می‌گذارد.

وی گفت: هر کسی در هر سطح و مقامی است و فکر می‌کند می‌تواند به‌نوعی به باشگاه کمک کند، حضورش را می‌پذیریم.

پاسخی بگذارید