سرمربیان پیکان و نساجی چه گفتند!؟
تاریخ: ۱۸:۵۷ :: ۱۳۹۹/۱۰/۱۶
نام نویسنده: تحریریه
تارتار: تعویض‌های بسیار خوبی داشتیم/فاضلی: تا عمر دارم داور بازی را نمی‌بخشم!

سرمربی نساجی می‌گوید داوری کمر نساجی را شکست. سرمربی پیکان می‌گوید دیدار تیمش مقابل نساجی دو نیمه متفاوت داشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید فاضلی، سرمربی نساجی پس از شکست دو بر یک تیمش در بازی امروز (سه‌شنبه) در برابر پیکان اظهار کرد: ما امروز به داور باختیم. امیدوارم شهامت داشته باشند و از نساجی عذرخواهی کنند. چه داور و چه کسانی که آن‌ها را برای چنین بازی‌های مهمی انتخاب می‌کنند. آن‌ها کمر نساجی را شکاندند. همه دیدند که دو پنالتی و یک گل سالم ما را نگرفتند. متاسفانه چند موقعیت هم خودمان خراب کردیم و شرایط این‌طور شد. من تا عمر دارم آقای ضیایی را نمی‌بخشم. اگر این اشتباهات اثبات شد، آقای ضیایی چطور می‌خواهد بخوابد؟ او با زندگی یک تیم و یک سرمربی جوان بازی کرده است. وقتی به او گفتم که اشتباه کرده است، می‌خندد. متاسفم که چنین شخصیت‌هایی در فوتبال هستند.

او افزود: بازی امروز باید ۴ بر صفر به سود ما می‌شد اما ۲ بر یک باختیم. آقای ضیایی اگر کمی انسانیت در وجودتان است از مردم قائم‌شهر عذرخواهی کنید. ما در پنج بازی یک امتیاز گرفتیم که به لطف داوری رخ داده است. آن‌ها راحت سر ما را می‌برند. ان‌شاءالله که سهوی باشد.

سرمربی نساجی در پایان گفت: به تیم پیکان بابت این برد تبریک می‌گویم.

مهدی تارتار، سرمربی پیکان در نشست خبری پس از بازی با نساجی که با پیروزی ۲ بر یک به سود شاگردانش تمام شد، اظهار کرد: بازی دو نیمه متفاوت داشت. ما در نیمه اول غافل‌گیر شدیم. آن‌ها تاکتیک خوبی انتخاب کرده بودند و می‌خواستند از فضای پشت دفاع ما استفاده کنند. ما در نیمه اول باید یکی، دو گل دیگر دریافت می‌کردیم. در بین دو نیمه بازیکنان‌مان را توجیه کردیم و موقعیت خاصی در نیمه دوم به حریف ندادیم. بازی در نیمه دوم کامل تحت کنترل ما بود. باید به دو تیم خسته نباشید بگویم. یک خسته نباشید ویژه هم به بازیکنان خودمان می‌گویم.

او درباره تعویض‌هایی که در این بازی انجام داد و منجر به تغییر نتیجه شد، گفت: به هر حال یک مربی در نیمه دوم امیدش به تعویضی‌هایش است. این کار خوب من نیست بلکه کار خوب بازیکنان تعویضی است. بازیکنان ما می‌دانند که اسامی بازی نمی‌کنند و کیفیت در زمین بازی و تمرین مشخص می‌کند که چه بازیکنی بازی می‌کند. ما باید به عنوان مربی تیم عدالت را اجرا کنیم. بازیکنان تعویضی ما در این دو بازی بسیار خوب بازی کردند. ما این نکته را برای بار چندم می‌گویم که پاداش بازیکن تعویضی با بازیکن اصلی یکسان است و من نمی‌خواهم از واژه تعویضی برای آن‌ها استفاده کنم. باید تشکر ویژه‌ای از هیات مدیره محترمان داشته باشم. آن‌ها قبل از بازی به تمام قول‌هایشان عمل کردند و در این نتیجه تاثیرگذار بودند.

 

پاسخی بگذارید