مدیرعامل تیم تکواندو کن خبر داد
تاریخ: ۱۳:۲۸ :: ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
نام نویسنده: تحریریه
فرزان عاشورزاده در تیم کن ماندنی شد

مدیرعامل تیم تکواندو کن گفت: دیروز صحبت‌های زوار سرمربی تیم تکواندو لوازم خانگی کن نهایی شد و امسال هم از وجود فرزان عاشورزاده بهره‌مند خواهیم شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کیومرث چگینی در گفت‌وگویی در خصوص اینکه عاشورزاده مجددا در لیگ با تیم لوازم خانگی کن خواهد بود، اظهار داشت: از سه سال قبل فرزان عاشورزاده در عضویت تیم کن است. امسال قراردادش با تیم تکواندوی لوازم خانگی کن تمام شده بود. به ما اعلام کرد که طبق سیستم سرمربی تیم ملی ملاک اصلی ورود به تیم ملی تکواندو حضور در مسابقات لیگ است. با تماسی که با باشگاه کن داشت، تاکید کرد که چند ماهی از شرایط تمرینی دور بوده و آماده مسابقات نیست و شاید نتواند در تیم کن انتظارات را برآورده کند. اجازه خواست تا در تیمی دیگر به میدان برود.

وی ادامه داد: به فرزان گفتیم که هر جای دوست داشته باشی رضایت‌نامه‌ات را صادر می‌کنیم. ابتدا تیم پاس درخواست جذب او را داشت که به خاطر مباحث مالی، تیم پاس از حضور در لیگ انصرافش را اعلام کرد. مس کرمان هم با فرزان مذاکره کرده بود چند روز پیش سرپرست این تیم اعلام کرد که هیأت مدیره مس کرمان بودجه‌ای جدید را نمی‌تواند تزریق کند و نمی‌توانند این ورزشکار ارزشمند را جذب کند.

چگینی خاطرنشان کرد: بدین ترتیب عاشورزاده با من و سرمربی تیم تماس گرفت. دیروز صحبت‌های زوار سرمربی تیم تکواندو لوازم خانگی کن نهایی شد و امسال هم از وجود فرزان عاشورزاده بهره‌مند خواهیم شد و در نهایت در تیم خودش ماندنی شد.

پاسخی بگذارید