آقای استاندار و آقای مدیرکل ورود کنید !
تاریخ: ۱۲:۲۱ :: ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
اطلاعیه انتخابات هیأت فوتبال سرانجام صادر شد / بندهای من در آوردی در فراخوان انتخابات هیأت فوتبال !

سرانجام پس از انتقادهای فراوان و تعلل‌های عجیب، هیأت فوتبال مازندران با درج اطلاعیه‌ای کاندیداهای احراز ریاست را فراخواند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بعد از درج گزارش‌هایی با عنوان‌های ( تعلل در اعلام فراخوان انتخابات هیأت فوتبال مازندران /علت پافشاری هیأت فوتبال بر عدم حضور بازنشسته‌ها چیست؟ ) و ( اداره کل ناتوان در برگزاری مجامع / آیا هیأت فوتبال به دنبال مهندسی انتخابات است؟ ) و صحبت‌های مدیرکل ورزش و جوانان با عنوان ( احتمال سرپرستی در هیأت فوتبال! ) در خبرگزاری‌فارس، سرانجام این انتقادها جواب داد و هیأت فوتبال مازندران با صدور اطلاعیه پر ابهام، مدعیان ریاست را فراخواند.

در این اطلاعیه مبهم، شروع نام‌نویسی را از ۲۰ دی ماه به مدت هفت روز اعلام کردند اما صحبتی از زمان دقیق انتخابات نشد. بندهای عجیب در مفاد قوانین ثبت‌نام این انتخابات بزرگ نه تنها کاندیدای هیأت فوتبال را به شوک فرو برد، باعث تعجب فدراسیون‌نشینان فوتبال نیز شد.

هیأت فوتبال مازندران درحالی با درج اطلاعیه ای، کاندیداهای احراز ریاست هیأت فوتبال مازندران را فراخواند که در این اطلاعیه ۱۲ بند قرار دارد که بر خلاف سایر هیأت‌های ورزشی که ۴ تا ۵ بنده تشکیل شده بوده، متفاوت ظاهر شده است.

در این اطلاعیه، در شرایطی که زمان و مکان دقیق برگزاری مجمع انتخابات اعلام نشده، از کاندیدایی که موارد و مدارک لازم را در مفاد درج شده در ذیل این اطلاعیه دارند خواسته شده بر خلاف دوره‌های قبلی و هیأت‌های دیگر ورزشی که به اداره‌کل مراجعه می‌کردند، به دفتر هیأت فوتبال مازندران رفته و نام‌نویسی کنند!.

در بند یک این اطلاعیه نکته عجیبی به‌کار برده شد که این بند برای کاندیدای احتمالی قابل هضم نیست. تایید کاندیدا تنها در صورت سکونت در مرکز استان شائبه مهندسی انتخابات و دخالت سیاسیون و بحث حس ناسیونالیستی برخی مسؤولان استانی را بیشتر از قبل کرده است. با این بند موجود به عبارتی فقط ساروی‌ها می توانند در انتخابات هیأت فوتبال مازندران شرکت کنند و به نوعی توهینی به کاندیدای سایر شهرهای مازندران شده است.

البته چند بند مورد سوال و اشکال در این لیست نیز وجود دارد که احتمالا مورد نقد اهالی فوتبال و همچنین مسؤولان فدراسیون فوتبال قرار خواهد گرفت.

حال اینکه اعضای هیأت رئیسه انتخابات کی و چه زمانی باید انتخاب شوند هم جای سوال دارد که باید در این زمینه استاندار مازندران، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و همچنین در راس همه این‌ها، فدراسیون فوتبال باید به این مسئله مهم ورود کنند.

به هرحال چه درست یا چه اشتباه، سرانجام بلاتکلیفی فوتبال مازندران به پایان رسید و آغاز نام‌نویسی آغاز فصل جدیدی برای فوتبال مازندران خواهد بود. فوتبالی‌ها بی‌صبرانه منتظر بهمن‌ماه حساس خود هستند تا انتخابی اصلح داشته باشند. فوتبال مازندران با استعدادهای فراوانش جان تازه می‌خواهد و قطعا انتخاب صحیح می‌تواند فوتبال مازندران را وارد مسیری درست به سمت پیشرفت و موفقیت قرار دهد.

به گزارش فارس؛ در هر صورت بعد از کش و قوس‌های فراوان، ثبت‌نام کاندیدای احراز پست ریاست هیأت فوتبال مازندران، از ۲۰ دی‌ماه به مدت یک‌هفته انجام می شود و کاندیده‌ها می توانند با حضور در هیأت فوتبال مازندران رسما آمادگی خود را اعلام کنند. انتخابات هیأت فوتبال مازندران به گفته و تاکید فدراسیون، بدون شک دهه اول بهمن ماه برگزار خواهد شد و خانواده بزرگ فوتبال مازندران بدون شک منتظر این روز مهم خواهند بود.

پاسخی بگذارید