تاریخ: ۱۸:۵۵ :: ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

جیمی واردی، ستاره انگلیسی و باتجربه لسترسیتی موفق شد تیمش را از شکست مقابل منچستریونایتد نجات دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

گرچه به نظر می رسید منچستریونایتد فاصله چندانی تا کسب یک برتری مهم و سرنوشت ساز برابر لسترسیتی ندارد، اما جیمی واردی در دقایق پایانی و یک جایگیری دقیق موفق شد دروازه داوید دخیا را باز کند و یک امتیاز مهم برای تیمش به ارمغان آورد. همچنین جیمی واردی امروز یک بار دیگر ثابت کرد متخصص باز کردن دروازه تیم های بزرگ است.

جیمی واردی تا به امروز ۱۱ گل مقابل آرسنال، هشت گل برابر من سیتی، هشت گل برابر لیورپول، شش گل در تقابل با تاتنهام، پنج گل در نبرد برابر منچستریونایتد و سه گل برابر چلسی به ثمر رسانده و آمار قابل تحسینی در برابر تیم های بزرگ لیگ برتری داشته است.

گرچه به نظر می رسد رابرت لواندوفسکی بخت اول جایزه کفش طلا برای اولین بار باشد، اما جیمی واردی در حال حاضر با ۱۳ گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار داشته و در نبرد کفش طلا و در بین پنج لیگ معتبر اروپایی، تنها مهاجم ۳۲ ساله بایرن مونیخ با ۱۷ گل از او بالاتر است. البته لیگ برتر ۲۰ تیمی و بوندسلیگا ۱۸ تیمی است و به همین دلیل جیمی واردی شانس بیشتری در ادامه فصل برای باز کردن دروازه رقبا و پیروزی در کورس دریافت کفش طلا نسبت به ستاره لهستانی بایرن مونیخ دارد و می تواند امسال برای اولین بار به این جایزه معتبر دست پیدا کند.

پاسخی بگذارید