تاریخ: ۱۸:۱۳ :: ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مهاجم اهل مالی آبی پوشان با حضور در تمرین گروهی نشان داد که رفته رفته در حال رسیدن به شرایط آرمانی است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تمرین صبح امروز استقلال برای دیدار مقابل گل گهر در مجموعه نفت تهرانسر برگزار شد و مهمترین نکته این تمرین، حضور شیخ دیاباته در تمرینات گروهی و فوتبال درون تیمی بود.

دیاباته که پیش از بازی با پیکان از ناحیه دوقلو زانو دچار مصدومیت شد و چند دیدار این تیم را از دست داد، حالا رفته رفته به مرز آمادگی نزدیک می شود و خود را برای دیدار با پرسپولیس آماده می کند.

 

 

 

دیاباته در تمرین صبح امروز ابتدا به همراه محمد نادری و داریوش شجاعیان به صورت اختصاصی به تمرین پرداخت و در بخش اول تمرین امروز که پاسکاری تک ضرب و دو ضرب بود در تمرین گروهی شرکت کرد اما پس از آن، در فوتبال درون تیمی که در قالب دو تیم نارنجی و سبز برگزار شد، حضور پیدا کرد و حتی موفق به گلزنی نیز شد.

 

 

 

این می تواند بهترین خبر برای استقلالی ها و کادرفنی این تیم باشد که دیاباته به بهبودی رسیده و حتی می تواند برای دیدار مقابل آلومینیوم اراک نیز در دسترس فکری باشد و این بازیکن تا زمان برگزاری شهرآورد تهران، به آمادگی کامل برسد.

 

 

در تمرین امروز آبی پوشان، محمد نادری همچنان به صورت اختصاصی تمرینات خودش را انجام می دهد و داریوش شجاعیان نیز که از لحاظ آمادگی عقب تر از این دو نفر است، به تمرینات آماده سازی مشغول شد و باید دید او چه زمانی می تواند استقلال را در بازی های لیگ برتر همراهی کند.

پاسخی بگذارید