انتقادها جواب داد| تکلیف هیأت والیبال مازندران مشخص شد!/برگزاری مجامع انتخاباتی هیأت‌های بزرگ به‌زودی

با حضور داورزنی رئیس و تقوی دبیرکل فدراسیون والیبال، رمضانی و بریمانی معاونان اداره کل ورزش و جوانان مازندران و اعضای مجمع، انتخابات هیأت والیبال مازندران برگزار شد و در نهایت سیدپوریا نعیمی با کسب ۱۳ رای از ۱۴ رای ماخوذه برای ۴ سال به‌عنوان رئیس هیأت والیبال استان، رای اعتماد گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بعد از درج گزارشی در خبرگزاری فارس با عنوان ( اداره کل ناتوان در برگزاری مجامع ! ) اداره کل ورزش و جوانان مازندران به این گزارش واکنش نشان داد و در کمتر از یک هفته، یکی از بزرگترین و مهم‌ترین هیأت‌های ورزشی استان مازندران تعیین تکلیف شد.

مجمع انتخاباتی هیأت والیبال مازندران برگزار شد و سرانجام بعد از مدت‌ها بلاتکلیفی، رشته والیبال متولی خودش را شناخت.

با حضور داورزنی رئیس و تقوی دبیرکل فدراسیون والیبال، رمضانی و بریمانی معاونان اداره کل ورزش و جوانان مازندران و اعضای مجمع، انتخابات هیأت والیبال مازندران برگزار شد و در نهایت سیدپوریا نعیمی با کسب ۱۳ رای از ۱۴ رای ماخوذه برای ۴ سال به‌عنوان رئیس هیأت والیبال استان، رای اعتماد گرفت.

این مجمع هم کم بی‌حاشیه نبود و گویا سایر کاندیدا به نشانه اعتراض مهندسی بودن انتخابات، مجمع را ترک کردند تا مجمع انتخاباتی هیأت والیبال مازندران بدون حاشیه نباشد.

داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، در این مجمع با اشاره به ظرفیت های کم‌نظیر ورزش مازندران گفت: در یک قرن گذشته همواره این استان بعنوان قطب ورزش کشور شناخته می شود و ورزشکاران بزرگی را نیز معرفی کرد.

رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی با تاکید براینکه مازندران مرکز مهمی در والیبال محسوب می‌شود، افزود: اینجا معدن مملو از طلای ناب است که باید برای استخراج از آن برنامه داشته باشیم و امیدواریم با فراهم شدن شرایط برای همه مناطق این استان، صیدهای خوبی از این دریای خروشان به نفع والیبال استان و کشور داشته باشیم.

وی برنامه محوری و برنامه‌ی ریزی دقیق را عامل تحول در والیبال استان‌ها دانست و اظهار کرد: رئیس جدید هیأت والیبال مازندران با همکاری و همدلی اداره کل ورزش و جوانان می تواند اتفاقات خوبی را برای این ورزش رقم بزند و توسعه والیبال ملی ایران قطعا با توسعه والیبال استان‌ها و مناطق محقق خواهد شد.

داورزنی توجه به رده‌های سنی در والیبال را مورد اشاره قرار داد و گفت: زمانی می‌توان به آینده والیبال کشور امید داشت که شاهد تلاش و انگیزه هیأت‌های ورزشی استان‌ها باشیم و توقع ما این‌است هیأت والیبال مازندران که خاستگاه این رشته ورزشی است، ضمن تعامل سازنده با اداره کل ورزش و جوانان در جهت توسعه این ورزش برنامه ریزی نماید.

در پایان برگزاری این مجمع، از سید میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال که سال‌ها بعنوان رئیس هیات والیبال مازندران خدمت می‌کرد تجلیل شد.

حسین بریمانی بریمانی سرپرست معاونت امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان مازندران در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار خبرگزاری فارس، در واکنش به انتشار گزارش ( اداره کل ناتوان در برگزاری مجامع ! ) اظهار کرد: انتخابات هیأت والیبال را امروز برگزار کردیم و هیأت‌های تکواندو، رزمی، هندبال و فوتبال را نامه‌نگاری‌هایش را انجام داده‌ایم.

وی در خصوص حواشی تعلل هیأت فوتبال مازندران در خصوص نام‌نویسی گفت: فدراسیون فوتبال قویا اعلام کرده که بهمن ماه و در روز پایان کار بهروان، مجمع را برگزار خواهد کرد و هیأت فوتبال باید سیکل اداری نام‌نویسی را آغاز کند.

بریمانی ادامه داد: متاسفانه فدراسیون فوتبال در این موضوع و اسم نویسی و برگزاری انتخابات، مستقیما با هیأت فوتبال مکاتبه کرده است و ما را بی‌خبر گذاشته است و ما نمی‌دانیم دلیل و علت این تعلل از سوی هیأت فوتبال و فدراسیون فوتبال چیست! اما ما خواستیم که اینکار هر چه زودتر انجام شود.

این مسؤول افزود: اداره کل ورزش و جوانان مازندران به شدت پیگیر برگزاری مجامع هیأت‌های ورزشی است و قطعا مجامع انتخاباتی این هیأت‌های بزرگ به‌زودی با عبور از مراحل و سیکل اداری برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس؛ هیات ورزش های رزمی، هیات هندبال، هیات تکواندو و هیات فوتبال جزو هیأت‌های بزرگی است که باید تا پایان سال مجمع انتخاباتی برگزار کند.