وحدت و همدلی در سرلوحه کمیته فنی
تاریخ: ۲۱:۱۲ :: ۱۳۹۹/۰۹/۲۳
نام نویسنده: مهدی رضی
اعضای کمیته فنی هیأت کشتی مازندران معرفی شدند / با تجربه ها کنار هم !

اعضای کمیته فنی هیأت کشتی مازندران با حضور عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی استان معرفی شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی مازندران ظهر امروز در مراسم معارفه اعضای کمیته فنی با اشاره به اینکه ایجاد وحدت و همدلی در سرلوحه کمیته فنی باشد،‌ گفت: کشتی به من عزت داد و هرگونه نقدی را تحمل خواهم کرد تا بتوانیم موجب سربلندی این ورزش در کشور و جهان باشیم.

وی با بیان اینکه اعضای کمیته فنی هر کدام سختی‌های زیادی را تحمل کرده‌اند، تصریح کرد: هیچ کاری به گذشته هیأت هم ندارم و‌چون نمی‌توان همه را راضی نگه داشت نقدهایی به هیأت وارد می‌شود که پذیرا هستم، حدود ۳۰ درصد مدال‌های المپیک تاریخ کشتی کشور برای مازندران است،‌ برای همین کشتی مازندران بزرگ است و باید برای آن تلاش کنیم.

محمدیان تاکید کرد: اعضای کمیته فنی باید پای کار بیایند تا بتوانیم برای این ورزش کارهای بزرگی انجام دهیم، به هیج وجه نباید بین کشتی فرنگی و آزاد تفاوتی ایجاد شود. با توجه اینکه خودم هم فرنگی کار کردم و هم آزاد!

 اعضای کمیته فنی هیأت کشتی مازندران معرفی شدند

به گفته رئیس هیأت کشتی مازندران؛ نظرات کمیته فنی‌بدون کم و‌ کاست در ورزش کشتی استان اجرایی خواهد شد و کمیته فنی نیز بدون هیج دغدغه‌ای به وظایف خود رسیدگی کنند.

در این‌ مراسم رضا سیم‌خواه، قاسم رضایی، هاشم میرزاده، سعید شیرزاد و مظفر فولادی در کشتی فرنگی و آیت واگذاری، رضا شاه منصوری، حسین‌کریمی،‌حامد میرعمادیان و امیر عباس گنجی در کشتی آزاد به‌عنوان اعضای جدید کمیته فنی هیأت کشتی استان مازندران معرفی شدند.

حفظ ارزش و‌ احترام میان ورزشکاران، ضرورت توجه به ورزش پایه و آینده کشتی استان، استفاده از ظرفیت افراد با تجربه و ایجاد وفاق و همدلی میان شهرها نظرات اعضای حاضر در جلسه بود.

پاسخی بگذارید