تاریخ: ۲۳:۲۰ :: ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
نام نویسنده: تحریریه

نتایج دور برگشت گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی اعلام شد که تیمهای بازار بزرگ ایران و دانشگاه آزادی اسلامی به دور نهایی صعود کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه ب روزهای ۱۲ و ۱۳ آذرماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد. در پایان تیم بازار بزرگ ایران به عنوان تیم نخست این مسابقات شناخته شد.

در رده بندی کلی (دورهای رفت و برگشت) این مسابقات بازار بزرگ ایران و دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان تیم های اول و دوم گروه ب به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رده بندی تیمی این مسابقات در مجموع دورهای رفت و برگشت به شرح زیر است:
۱- بازار بزرگ ایران

۲- دانشگاه آزاد اسلامی

۳- صبانور کردستان

۴- شهدای مقاومت بسیج قم

۵- احتشام گستر کارون

نتایج مسابقات دور برگشت به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۴) – صبانور کردستان ۵ (امتیاز مثبت ۱۹) (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز ۲- علی نوربخش، برنده ۴
۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی ۲- محمد نوربخش، برنده ۷
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۴- لری ابولادزه ۴
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی صفر- سعید ارجمند، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۸- علی ارسلان صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام ۳- گلا بولکوادزه ۵
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۱۰- شاهین شریعتی ۲
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- مهدی ابراهیمی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده ۳- محمدهادی ساروی، برنده ۱۲
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده ۱۰- بهنام شجعی ۴ (سه اخطاره)
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی ۷- مهدی قربانی، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی، برنده ۹- مهدی قادری صفر
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۵- محمد جانقلی ۲
۶۷ کیلوگرم: حسن عباسی صفر- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۴
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور ۱- امیر عبدی، برنده ۲
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۸- محمد امین خلیلی صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۹- محمد حسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۱۰- امیررضایی ۱
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۱۰- محمدصادق عبدالهی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۱۱- امیرمحمد بیات ۴

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۶- صبانور کردستان ۴ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۸- علی نوربخش صفر
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی صفر- محمد نوربخش، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۳ – لری ابولادزه صفر
۶۷ کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده ۷- سعید ارجمند ۷
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور صفر- علی ارسلان، برنده ۹
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان ۱- گلا بولکوادزه، برنده ۵
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۷- حمیدرضا بادکان ۵
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده ۱- یوسف قادریان، برنده ۵
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۳- محمدهادی ساروی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۱۰- بهنام شجعی ۲

بازار بزرگ ایران، برنده ۸- دانشگاه آزاد اسلامی ۲ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۲- امیررضا ده بزرگی ۱
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۹- حسین جاویدی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۷- حسین عباسی ۳
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۴- دانیال سهرابی ۱
۷۲ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۳- فرشید رهبر صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۸- مرتضی پورعیسی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۹- مهدی محمدزاده صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۳- ناصر علیزاده، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۶- مرتضی الغوثی ۳
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (کشتی نگرفت)- امیر قاسمی منجزی، برنده

صبانور کردستان، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳ (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۹- مهدی قربانی صفر
۶۰ کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، برنده ۳- محمد جانقلی صفر
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی صفر- مهدی قادری، برنده ۸
۶۷ کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور ۷- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۱۰
۷۲ کیلوگرم: سوران محمدی ۱- امیر عبدی، برنده ۱۰
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۴ ضربه فنی- محمدحسین جلالی ۴
۸۲ کیلوگرم: شاهین شریعتی، برنده ۸ – داود جوادیان صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۱- امیر رضایی ۳
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۶ ضربه فنی – محمدعلی حیدری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۴ ضربه فنی- امیرمحمد بیات صفر

بازار بزرگ ایران، برنده ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۸- مهیار چراغی صفر
۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده ۹- عباس صفری صفر
۶۳ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۹- رضا صفا صفر
۶۷ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- محمدامین جبالی فر صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا رستمی ۳- امیر عبدی، برنده ۶
۷۷ کیلوگرم: حمیدرضا جعفری، برنده ۸- هدایت کبیری صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۹- محمدحسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- امیر رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۱۵- محمدصادق عبدالهی ۴
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده ۸- شاهرخ میکائیلی صفر

پاسخی بگذارید