مخالفت رسمی باشگاه نساجی با درخواست باشگاه پرسپولیس
تاریخ: ۲۳:۱۲ :: ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
نام نویسنده: تحریریه
امیری:برای میزبانی از پرسپولیس با رعایت پروتکل ها آماده ایم/ نمی توانیم از حق نساجی بگذریم

باشگاه نساجی با پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای تغییر میزبانی دیدار هفته پنجم لیگ برتر مخالفت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه به سازمان لیگ خواستار تغییر محل دیدار با نساجی شده است. درخواست مسئولان پرسپولیس این است با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر کشور و اینکه این تیم قصد دارد به زودی برای شرکت در فینال لیگ قهرمانان آسیا راهی قطر شود، دیدار با نساجی به جای ورزشگاه وطنی در ورزشگاه آزادی برگزار و مسابقه دو تیم در بازی برگشت به میزبانی باشگاه نساجی برگزار شود.

دلیل این درخواست این است که پرسپولیسی ها در سفر به قائمشهر از ویروس کرونا و ابتلا به آن در امان بمانند اما باشگاه نساجی با این پیشنهاد مخالفت کرده است.

مسئولان باشگاه نساجی که تیمشان در هفته گذشته موفق به شکست نفت مسجد سلیمان شده تصمیم دارند از پرسپولیس در ورزشگاه وطنی میزبانی کرده و به همین دلیل با درخواست حریف این هفته خود مخالفت کرده اند.

امیری:برای میزبانی از پرسپولیس با رعایت پروتکل ها آماده ایم/ نمی توانیم از حق نساجی بگذریم

علی امیری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص درخواست باشگاه پرسپولیس برای تغییر میزبانی از ورزشگاه شهید وطنی به ورزشگاه آزادی اظهار داشت: برای نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنم ولی ما با درخواست تغییر محل بازی مخالفت کردیم.

وی افزود: باشگاه نساجی مخالف تغییر محل بازی است و برای این موضوع دلایل خاص خود را دارد. تیم ما از نظر فنی آماده بازی در ورزشگاه وطنی است و طبعا کادر فنی روی بازی خانگی در این مقطع از فصل برنامه ریزی کرده است. خود ما هم نمی دانیم نیم فصل دوم چه شرایطی داریم ولی طبیعتا وقتی از یک بازی خانگی ۳ امتیاز کسب کردیم و در بازی آینده هم میزبان هستیم نمی توانیم به سادگی از حق میزبانی خود بگذریم.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران خاطرنشان کرد: باور کنید این مباحث فنی است و این مربی است که شرایط تیمش را برای آماده سازی و کسب امتیاز در طول فصل می سنجد. تاکید می کنم ما برای نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنیم ولی بعید می دانم در هیچ کجای دنیا باشگاه ها چنین کاری انجام شود و محل رفت و برگشت مسابقاتی را که سازمان لیگ برنامه آن را اعلام کرده، تغییر بدهند.

امیری در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس برای اجرای پروتکل ها چنین درخواستی داشته است به فارس گفت: ما تا به همین جای مسابقات به بهترین شیوه پروتکل ها را برای تیم خودمان و میهمان ها رعایت کردیم. من به عنوان مدیرعامل باشگاه نساجی از همین جا اعلام می کنم حاضریم همه گونه همکاری را برای برگزاری مسابقه با پرسپولیس با مسئولان انجام داده و حتی برای این مسابقه درهای VIP استادیوم وطنی را برای جلوگیری از حضور افراد متفرقه هم ببندیم.

وی تصریح کرد: هر باشگاه ۴-۵ سهمیه برای حضور نفرات مد نظر خود در استادیوم وطنی دارد و ما حتی حاضریم برای اینکه حتی یک نفر بدون مجوز وارد استادیوم نشود درهای جایگاه های مختلف را ببیندیم و از حضور آن ۴-۵ نفر هم ممانعت کنیم.

مدیرعامل باشگاه نساجی ضمن تشکر از کادر فنی و سرپرستی و همه اعضای تیم فوتبال نساجی گفت: در بازی با نفت مسجد سلیمان شاهد ارائه یک بازی خوب از سوی تیم بودیم که منجر به کسب ۳ امتیاز شد. امیدوارم بچه های با غیرت تیم در دیدار آینده با پرسپولیس هم فوتبال قابل قبولی را به نمایش بگذارند.

 

 

دیدار تیم های نساجی و پرسپولیس ساعت ۱۵ روز یکشنبه برگزار می شود.

پاسخی بگذارید