با انتخابات؛
تاریخ: ۲۲:۳۶ :: ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
نام نویسنده: تحریریه
فوتبال مازندران در انتظار نفسی تازه / احتمال حضور سید مهدی احمدی در انتخابات هیات فوتبال !؟

انتخاب نادرست شاید همین مسیر تکراری و ناکامی فوتبال مازندران را به دنبال داشته باشد ولی انتخاب هوشمندانه و درست قطعا فوتبال مازندران را به سر مقصد خواهد رساند و فوتبال مازندران به جایگاه واقعی اش در استان و در کشور خواهد رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فوتبال مازندران معدن استعداد استعداد است و ستاره های زیادی در طول این سال ها به فوتبال کشور معرفی شدند و ارکان اصلی موفقیت تیم های استان های دیگر شدند. سال هاست فوتبال در مازندران رنگ خوشی به خودش ندیده و مدیریت ضعیف سبب فرار ستاره های فوتبالی و مدیریتی از استان مازندران شده اند.

اما حالا بعد از یک دوره حدودا دو سه دهه ای، و حضور مدیران تکراری در راس فوتبال مازندران، این استان هوای تازه نیاز دارد و اهالی فوتبال مازندران خواستار تغییر در راس و بدنه هیات فوتبال مازندران دارند.

خانواده بزرگ فوتبال مازندران اینبار نفس تازه ای نیاز دارند و همه باهم متحدالقول هستند تا شخصی سکان هدایت هیات فوتبال مازندران را برعهده بگیرد از خارج از بدنه هیات فوتبال مازندران باشد.

به احتمال فراوان بهمن ماه یعنی تقریبا کمتر از دو ماه دیگر انتخابات بزرگترین هیات ورزشی استان مازندران برگزار خواهد شد و حالا فوتبالی ها در انتظار یک تصمیم بزرگ هستند. تصمیمی که قطعا فوتبال مازندران برای رسیدن به هوا و نفس تازه به آن دل بسته اند.

انتخاب نادرست شاید همین مسیر تکراری و ناکامی فوتبال مازندران را به دنبال داشته باشد ولی انتخاب هوشمندانه و درست قطعا فوتبال مازندران را به سر مقصد خواهد رساند و فوتبال مازندران به جایگاه واقعی اش در استان و در کشور خواهد رسید.

به احتمال زیاد و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از شنبه ۱۵ آذر اسم نویسی برای حضور در انتخابات هیات فوتبال مازندران آغاز خواهد شد و نفراتی که مدعی حضور بر کرسی انتخابات این هیات بزرگ ورزشی هستند رونمایی خواهند شد.

در گزارشات قبلی از رقابت ؛ عادل عالیشان، سعید نجاریان ساروی، هادی کاشفی، محمود نصیرلو، محمدی کیادهی که زودتر از موعد حضورشان را علنی کردند گفته بودیم و حالا هم زمزمه هایی از حضور چندین چهره مطرح به گوش میرسد. اشخاصی که برخی از آنها تا موعد ثبت نام تمایلی به نام بردن از اسمشان ندارند اما سید مهدی احمدی از فوتبالیست های قدیمی و از مدیران باتجربه مازندرانی نیز احتمال حضورش قوت پیدا کرده است.

سید مهدی احمدی از خانواده فوتبالی است و خودش نیز از بازیکنان قدیمی و باتجربه مرکز استان مازندران بود و بازی هایش در تیم شهرداری ساری هیچوقت از یادها فراموش نخواهد شد. او در مدیریت نیز سال ها حضوری موفق داشت و علاوه بر حضور در شورای شهر ساری اخیرا نیز شهردار شهر نکا نیز بوده است.

باید دید با حضور بزرگانی همچون سید مهدی احمدی و عادل عالیشان که در علم مدیریت تخصص ویژه ای دارند، چه اتفاقاتی برای انتخابات فوتبال مازندران رقم خواهد خورد. آیا فوتبالی های و رای دهنده ها به مانند سه دهه اخیر تکرار مکررات خواهند کرد یا از بین مدیران قوی ای که نام نویسی می کنند به یک فرد اصلح رای خواهند داد !؟

باید تا بهمن ماه صبر کنیم و ببینیم چه آینده ای در انتظار فوتبال مازندران خواهد بود .

 

 

پاسخی بگذارید