هفته چهارم لیگ برتر + مصاحبه مربیان
تاریخ: ۱۸:۵۲ :: ۱۳۹۹/۰۹/۱۱
نام نویسنده: تحریریه
حواشی پیروزی خانگی نساجی مقابل نفت مسجدسلیمان/ این نساجی متفاوت فاضلی!

دیدار تیم‌های نساجی و نفت مسجدسلیمان با پیروزی مازندرانی‌ها خاتمه پیدا کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و نفت مسجدسلیمان در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶:۱۰ در ورزشگاه شهید وطنی مقابل هم قرار گرفتند.

این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود نساجی خاتمه پیدا کرد.

داور: روح الله شریفی

کمک‌ها: میلاد قاسمی و حمیدرضا افشون

کارت زرد: میثم تهیدست از نفت مسجد سلیمان و سعید بیگی از نساجی

کارت قرمز: 

گل: حامد شیری (۸۲ – پنالتی) برای نساجی

به این ترتیب نساجی جمع امتیازهای خود را به عدد ۷ رساند و نفت مسجد سلیمان ۳ امتیازی باقی ماند.

حواشی :

* نیمه نخست این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد. * در شرایطی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، مسابقات لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود، تعدادی از هواداران نساجی با حضور روی دیوارهای کناری ورزشگاه شهید وطنی این مسابقه را از نزدیک تماشا می‌کنند.

* پیش از شروع مسابقه بنری با عکس شهید محسن فخری زاده مقابل بازیکنان قرار داده شد. همچنین برای لحظاتی هم عکس این شهید هسته‌ای روی اسکوربرد ورزشگاه نمایش داده شد تا یاد و خاطره وی زنده نگه داشته شود.

* عکس یکی از عکاسان مطرح مازندرانی که اخیراً فوت کرده است هم روی دیوار ورزشگاه نصب شده است.

 

فاضلی: تیمی را بردیم که تراکتور و پرسپولیس را متوقف کرده بود/قفل بودن در رختکن عمدی نبود

وحید فاضلی پس از پیروزی یک بر صفر نساجی مازندران مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، درمورد این مسابقه اظهار داشت: بازی پرفشاری بود و استرس زیادی روی همه اعضای تیم ما بود. همه خواستیم تا این پیروزی حاصل شود. وقتی تیم همدل شود نتیجه را هم کسب می‌کند. ما با برنامه آمده بودیم و می‌دانستیم که آنها روی ضدحملات و ضربات ایستگاهی برنامه داشتند. نبض بازی را در دست گرفتیم و چندین فرصت خوب هم خلق کردیم.

وی ادامه داد: نیمه دوم دو فرصت به حریف دادیم. درمورد گل تیم حریف هم نظرات مختلف بود. در هفته های گذشته ما هم از داوری آسیب دیدیم و همه باید تحمل کنیم. در نیمه دوم تغییراتی داشتیم و توانستیم به گل برسیم و نتیجه را حفظ کنیم. بازی‌های امسال گل های کمی دارد و همین تیمی که با رشادت بردیم را تیم های تراکتور و پرسپولیس نتوانسته بودند ببرند. برای کسب حتی یک امتیاز هم تلاش زیادی باید کرد.

فاضلی درمورد اینکه حسینی مدعی شده فشار مسئولان نساجی به داور مسابقه در طول هفته روی بازی هم تاثیرگذار بود، گفت: حسینی همکار ما است، اما من صحبت خاصی نمی‌کنم و باید منتظر نظر کارشناسان ماند. دوستان ما گفتند که توپ آفساید بود؛ البته ما قبل از آن باید به گل می رسیدیم. اشتباهات داوری اجتناب ناپذیر است و نباید به داوران فشار آورد. ما فقط می‌خواستیم از حق نساجی دفاع کنیم و بی احترامی نکردیم. این خواسته هواداران بود و باید جواب آنها را هم داد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درمورد بازی هفته آینده مقابل پرسپولیس، خاطرنشان کرد: کار کادر فنی از همین حالا شروع خواهد شد و بازیکنان از فردا استارت خواهند زد. فعلاً درمورد آن بازی صحبت نمی‌کنم و امیدوارم بتوانیم آن بازی را هم با نتیجه خوبی به پایان برسانیم. کار سختی داریم و باید بدانیم که نباید به حریف فرصت دهیم. نتیجه نگرفتن در دو بازی گذشته روی بازی امروز ما هم تاثیر گذاشته بود. خدا را شکر ۳ امتیاز را گرفتیم و این روند در ادامه به ما کمک خواهد کرد.

فاضلی درمورد کیفیت زمین مسابقه خاطرنشان کرد: ما خودمان هم راضی نیستیم در این زمین بازی کنیم، اما کیفیت زمین نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده است. فعلاً شرایط ما این است و باید با این شرایط کنار بیاییم و حریفان هم باید تحمل کنند.

وی درمورد قفل بودن در رختکن تیم حریف و قطع برق رختکن در پایان بازی عنوان کرد:  آنها متوجه شدند که این مشکل از طرف ما نبود. معمولاً تدارکات زودتر باید به رختکن برود، اما برای آنها این اتفاق رخ نداده است. این کار اصلا عمدی نبود و این موضوع را به تیم حریف هم منتقل کردیم. فوتبال ما باید به سمت سلامت و پاکی برود. ما اصلاً این رفتارها را اگر به عمد باشد نمی‌پسندیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: تیم هایی امسال می توانند نتیجه بگیرند که آرامش داشته باشند. تیم ما به اندازه کافی مدیریت هزینه کرده است و دلم نمی خواهد بار روانی روی تیم ما باشد. اجبار ما برای نهایت تلاش برای بردن است، نه اجبار برای بردن. تمام تلاش خود را برای برد می کنیم، اما نباید اجباری برای برد باشد، چون این موضوع به تیم استرس وارد می کند. دلم می خواهد هواداران واقعی این موضوع را بدانند و به این آرامش تیمی کمک کنند.

فاضلی درمورد ضعف گلزنی مهاجمان تیمش، تصریح کرد: من از مهاجمانم گلزنی نمی خواهم، بلکه از آنها خلق موقعیت می خواهم. مهاجمان ما باید بهترین مهاجمان دفاعی باشند و خود را فدا کنند تا سایر بازیکنان گلزنی کنند. سبک بازی ما به این صورت است که بازیکنانی غیر از مهاجمان باید گلزنی کنند.

وی افزود: تیم ها به دلیل عدم حضور تماشاگران کمی اذیت می شوند. امسال تیم های بزرگی همچون استقلال و پرسپولیس هم فقر گلزنی دارند چه برسد به ما که کل هزینه تیم ما به اندازه یک مهاجم تیم های بزرگ است. امروز استرس دو بازی قبلی روی دوش تیم ما بود و همه فکر می کردند نکند گل مساوی را دریافت کنیم. امسال شاهد لیگ کم گلی خواهیم بود و من به این موضوع ایمان دارم.

حسینی: داور ظلم بزرگی در حق تیم جوان ما کرد/مجبور شدیم در رختکن را بشکنیم

سیدمجتبی حسینی پس از شکست یک بر صفر نفت مسجد سلیمان مقابل نساجی در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، درمورد این مسابقه اظهار داشت: در ۹۰ دقیقه تنها یک اشتباه داشتیم. یک گل سالم هم زدیم. وقتی در زمین حریف به گل برسیم یعنی کار بزرگی انجام داده‌ایم. داور خط به چه دلیلی این گل ما را مردود اعلام کرد؟ ظلم بزرگی نسبت به تیم جوان ما انجام شد. من تاسف می خورم که شاهد چنین اشتباهاتی هستیم. با سند صحبت می کنم، چون آنالیزورهای ما فیلم بازی را دیدند.

وی ادامه داد: مسؤولان تیم حریف در طول هفته تنها به داوری اعتراض کردند و در نهایت هم به خواسته خود رسیدند و داور برای آنها پنالتی گرفت. پنالتی که داور اعلام کرد درست بود، اما درک نمی‌کنم که چرا داور گل سالم ما را مردود اعلام کرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد:  در جریان بازی اصلا به داور اعتراض نکردم. من یاد گرفته ام که فقط به فکر مسال فنی باشم و تیمی درست کنم که فقط فوتبال بازی کند. ظلمی که داور در حق ما کرد جای بخشش ندارد.

حسینی درباره قفل بودن در رختکن پیش از شروع مسابقه گفت: قبل از بازی در رختکن قفل شده بود و ما فکر بدی درمورد این موضوع نکردیم. فقط مجبور شدیم در را شکسسته و اقدامات را انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اعتراض‌های مسؤولان نساجی به داور مسابقه در طول هفته، در جریان بازی هم تاثیرگذار بود یا خیر، تاکید کرد: وقتی گل سالم ما مردود اعلام می شود یعنی فشارهایی که در طول هفته وارد کردند جواب داد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: یک بچه هم می فهمید که گل ما سالم بود. چرا گلی که ما به سختی به ثمر رساندیم باید مردود شود؟ واقعاً متاسفم؛ هیچ وقت به داوری اعتراض نکرده ام، اما دلیل این رفتارها را متوجه نمی شوم.

حسینی درباره مشکل تیمش در گلزنی، تصریح کرد: اکثر تیم‌ها در هفته های اول این مشکل را دارند. در آینده خلق موقعیت بیشتری می‌کنیم، اما این روزها چون شرایط دفاعی تیم‌ها خیلی قوی است شانس زیادی به حریفان داده نمی شود. این مشکل کل فوتبال ما مخصوصاً در شروع لیگ است.

پاسخی بگذارید