سرمربی تیم نساجی مازندران
تاریخ: ۲۱:۱۸ :: ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
نام نویسنده: تحریریه
فاضلی: تمرکزمان روی بازی نفت مسجد سلیمان است/ بازی سختی را در پیش داریم

سرمربی تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه تمرکزمان روی بازی فردا است، گفت: تیم نفت تیم جوانی است و امیدواریم بازی خوب و تماشاگر پسندی ارائه بدهیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید فاضلی سرمربی تیم نساجی مازندران در کنفرانس خبری پیش از دیدار با نفت مسجد سلیمان، گفت: تمرکزمان روی بازی فردا است، تیم نفت تیم جوانی است مربی صاحب سبکی دارد، زمانی که این تیم به لیگ برتر صعود کرد من خودم مربی این تیم بودم و می‌دانم که چه هواداران متعصبی دارد.
فاضلی تصریح کرد: بازی سختی را در پیش داریم ولی تلاشمان این است که یک بازی خوب با نتیجه دلخواه انجام دهیم.

سرمربی نساجی مازندران در پاسخ به این سوال که در بازی قبل شاهد تعداد بی‌شماری حملات بودیم که به گل‌زنی میسر نشد، آیا برنامه جدیدی در بازی بعد دارید؟ گفت: البته در لیگ امسال فقر گلزنی را شاهد هستیم، مقداری به عدم حضور تماشاگران برمی‌گردد.

این مربی بیان کرد: ببینید تیم پرسپولیس یک گل زده ولی تیم ما ۴ گل رده در تیم ما تیم باید گل بزند از مهاجم راضی هستم، آقای مهرداد بایرامی این بازی تلاش خودش را کرد، بهترین مهاجم دفاعی فوتبال ایران است، هم او می‌داند که چه می‌خواهیم و هم ما. وقتی گل می‌زنیم تیم گل می‌زند و برعکس، تفکرمان تیمی است.

وی اذعان داشت: شرایط تیم تست کرونا داشتیم تست همه منفی بود مصدومی جز امیر مهدی جان ملکی  بخاطر آسیب عضله کشاله ران مصدوم است نداریم، امیدواریم بازی خوب و تماشاگر پسندی ارائه بدهیم.

 نساجی مازندران و نفت مسجدسلیمان از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر سه‌شنبه ۱۱ آذر ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به دیدار هم می‌روند.

پاسخی بگذارید