لیگ برتر والیبال|
تاریخ: ۲۱:۳۱ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
نام نویسنده: تحریریه
برتری قاطع لبنیات هراز برابر شهرداری قزوین /  عطایی: بازی یک طرفه را بردیم

تیم والیبال شهرداری قزوین در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور مغلوب حریف خود شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌های والیبال لبنیات هراز و شهرداری قزوین در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ در سالن فدراسیون به مصاف هم رفتند که در پایان لبنیات هراز توانست ۳ بر صفر به پیروزی برسد.

ست نخست با برتری مطلق لبنیات هراز آغاز شد و شاگردان بهروز عطایی توانستند ۲۵ بر ۱۱ به پیروزی برسند. ست دوم هم این هرازی ها بودند که با برتری کار را دنبال کردند و موفق شدند ۲۵ بر ۲۰ این ست را از آن‌خود کنند.

ست سوم اما شهرداری قزوین کار را بهتر آغاز کردند ولی این برتری ادامه دار نبود و باز هم هرازی ها بودند که بازی را به نفع خود تغییر دادند و در نهایت این دیدار سه بر صفر به سود لبنیات هراز به پایان رسید.

به این ترتیب هشتمین برد هراز و هشتمین شکست شهرداری قزوین ثبت شد.

لیگ برتر والیبال| عطایی: بازی یک طرفه را بردیم/ هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد

بهروز عطایی پس از پیروزی ۳ بر صفر هراز آمل مقابل شهرداری قزوین در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در مورد این مسابقه اظهار داشت: شاگردانم خیلی راحت و با اقتدار بازی کردند. به خوبی خوبی فضای بازی را کنترل کردیم و در یک بازی یک طرفه به پیروزی رسیدیم.

وی ادامه داد: تیم حریف هم تمام تلاش خود را به کار گرفت، اما شاگردانم این اجازه را به حریف ندادند. امسال شاهد برگزاری بازی های سخت و باکیفیتی هستیم. هیچ تیمی در حاشیه امنیت قرار ندارد و هر تیمی شانس غلبه بر حریفانش را دارد.

سرمربی تیم والیبال لبنیات هراز آمل خاطرنشان کرد: هنوز نیم فصل مسابقات هم تمام نشده و صدرنشین رقابت ها دو شکست در کارنامه خود دارد. این نشان از سطح بالای مسابقات و نزدیکی تیم ها است. امیدوارم این رقابت نزدیک تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

پاسخی بگذارید