لیگ دسته اول فوتبال کشور؛
تاریخ: ۱۸:۱۱ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
نام نویسنده: تحریریه
شکست رایکا‌ در دومین گام / شاگردان دست نشان اسیر کابوس دقایق پایانی شدند!

عصر امروز تیم رایکا بابل از ساعت ۱۵:۰۰ در دومین هفته ی لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور به مصاف تیم پارس جنوبی جم رفت که در پایان این تیم پارس جنوبی جم بود که با نتیجه دو بر یک موفق به کسب پیروزی شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عصر امروز تیم رایکا بابل از ساعت ۱۵:۰۰ در دومین هفته ی لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور به مصاف تیم پارس جنوبی جم رفت که در پایان این تیم پارس جنوبی جم بود که با نتیجه دو بر یک موفق به کسب پیروزی شد.

در نیمه ی اول ریکا های بابلی بازی قابل قبولی ارائه دادند و چندین موقعیت گلزنی نیز خلق کردند اما در این امر موفق نبودند و دو تیم به تساوی رضایت دادند و با همین نتیجه به رختکن رفتند.

با شروع نیمه ی دوم و در دقیقه ی ۵۱ بازی این جمی ها بودند که گل اول بازی را در یک غافلگیری به ثمر رساندند و توانستند از میهمان بابلی خود پیشی بگیرند اما سه دقیقه بعد علی خسرو نژاد توانست اولین گل رایکا را به زیبایی به ثمر برساند تا دو تیم با تساوی به کار خود ادامه دهند.

در ادامه چندین موقعیت گلزنی برای هر دو تیم به دست آمد که با بی دقتی مهاجمین دو تیم از دست رفت اما کابوس دقایق پایانی همچنان بابلی هارا رها نمی کند و این بار در دقیقه ۹۰ گل دوم جمی ها به ثمر رسید تا شاگردان محمد نصرتی در دومین دیدار فصل جدید خود نیز به پیروزی برسند.

لازم بذکر است که تیم پارس جنوبی جم با ۶ امتیاز در جایگاه اول و تیم فوتبال رایکا‌ بابل نیز در جایگاه پانزدهم جدول رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور قرار دارند.

پاسخی بگذارید