لیگ برتر والیبال|
تاریخ: ۱۰:۳۸ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
نام نویسنده: تحریریه
پیروزی بزرگ برای آملی‌ها/عطایی: پیروزی مقابل ورامین اهمیت زیادی برای ما داشت

تیم والیبال هراز آمل در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور مقابل حریف خود به پیروزی رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم های والیبال شهرداری ارومیه و هراز آمل در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت ۱۷ به میزبانی خانه والیبال تهران مقابل هم قرار گرفتند.

در این مسابقه که جدال تیم های پنجم و ششم جدول رده بندی بود تیم هراز موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰  از سد حریف خود عبور کند. ورامینی ها که بازی قبلی خود را به راهیاب ملل واگذار کرده بودند در این مسابقه هم بازنده میدان شدند.

به این ترتیب آملی ها هفتمین پیروزی خود را جشن گرفتند و چهارمین شکست تیم شهرداری ورامین را رقم زدند.

لیگ برتر والیبال| عطایی: پیروزی مقابل ورامین اهمیت زیادی برای ما داشت

بهروز عطایی پس از پیروزی ۳ بر صفر هراز آمل مقابل شهرداری ورامین در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور اظهار داشت: طبیعی بود که هر دو تیم پس از شکست در بازی گذشته خود به دنبال کسب پیروزی در این مسابقه باشند. بازی سختی را پیش بینی می کردیم و واقعا هم بازی سختی بود.

وی ادامه داد: برخلاف نتیجه ای که کسب شد باید بگویم که ورامین تیمی خوب و قابل احترام است. ما با تمام قوا بازی کردیم و خوشبختانه به پیروزی رسیدیم. اطلاعات خوبی از حریف داشتیم. در برخی مسابقات بازیکنان با توجه به آمادگی ذهنی که دارند به خوبی از اطلاعات استفاده می کنند و گاهی این اتفاق رخ نمی دهد.

سرمربی تیم والیبال هراز آمل گفت: امروز شاگردانم خیلی خوب بازی کردند. مقابل تیمی به پیروزی رسیدیم که از حریفان مستقیم ما بود و کسب نتیجه در این دیدار اهمیت زیادی برای ما داشت. امیدوارم در ادامه هم شاهد مسابقات خوبی باشیم تا در نهایت یک تیم ملی خوب و آماده برای المپیک داشته باشیم.

پاسخی بگذارید