واکنش دبیر هیأت کشتی مازندران به اقدامات باشگاه استقلال؛
تاریخ: ۱۲:۳۰ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
نام نویسنده: تحریریه
فعلی : تخریب هیأت کشتی مازندران زیبنده تیم استقلال نیست !

دبیر هیأت کشتی مازندران با بیان اینکه سرپرست تیم‌کشتی استقلال بدون آگاهی علیه این هیات موضع‌گیری کرده است، گفت: تخریب هیأت کشتی استان به عنوان مهد کشتی کشور، زیبنده تیم استقلال نیست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرزاد فعلی دبیر هیأت کشتی مازندران به اعتراض سرپرست تیم کشتی استقلال در خصوص عدم صدور رضایت‌نامه دو کشتی‌گیر از سوی هیأت کشتی مازندران اشاره کرد و اظهار کرد: هیأت کشتی مازندران رضایت‌نامه علی سوادکوهی را در تاریخ ۲۴ آبان به‌صورت اتوماسیون برای سازمان لیگ ارسال کرد و کشتی‌گیر هم در جریان قرار گرفت.

وی درباره رضایت‌نامه محمدرمضانپور نیز گفت: براساس ضوابط اداری، هیچ درخواست رسمی از سوی کشتی‌گیر یا تیم استقلال مبنی‌بر صدور رضایت‌نامه دریافت نشد.

فعلی ایجاد فضای منفی در شبکه‌های مجازی را به نفع ورزش ندانست و بیان کرد: مسؤولان تیم کشتی استقلال تهران به جای تعجیل در تخریب کشتی مازندران، می‌توانستند با یک تماس تلفنی ساده وضعیت کشتی‌گیر خود را پیگیری کنند تا این گونه حاشیه ایجاد نشود.

دبیر هیأت کشتی استان مازندران تصریح کرد: از سازمان لیگ هم انتظار می‌رود تا مسوولان تیم‌ها را درخصوص روند پیگیری وضعیت کشتی‌گیران توجیه کند تا اقدامات نسنجیده را مرتکب نشوند.

پاسخی بگذارید