صحبت های سرمربیان نساجی و سایپا
تاریخ: ۱۹:۴۷ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
نام نویسنده: تحریریه
فاضلی: روی یک اتفاق گل خوردیم / صادقی: سایپا تیمی سالم و بدون زد و بند است !

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بازی تا دقیقه ۷۰ یک طرفه به نفع ما بود و روی یک اتفاق گل خوردیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید فاضلی پس از باخت نساجی مقابل سایپا در هفته سوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی تا دقیقه ۷۰ کاملا یک طرفه بود و ما روی یک اتفاق گل خوردیم. تیم حریف هم برنامه داشت و به گل رسید و به آنها تبریک می‌گویم. بازیکنان ما امروز یک سبک متفاوتی از فوتبال را ارائه دادند؛ عالی بودند و از آنها تشکر می‌کنم.

وی گفت:  این بازی را باید یک بار دیگر ببینید. بازیکنانم با چه تلاشی توپ گیری می‌کردند. امروز لذت بردم و اگر ایرادی وجود دارد از من است. پشت بازیکنانم هستم و باید بگردم و ایراداتم را پیدا کنم. من دو هفته از داوری تشکر کردم، اما فوتبال ما مانند مدرسه‌ای شده است که هوای شاگردان تنبل را بیشتر دارند. اینجا اگر مودب باشید، حق‌تان خورده می‌شود. داوری امروز را ببینید، توان من همین است و امیدوارم باشگاه از حق خودش دفاع کند.

سرمربی نساجی ادامه داد: در نیمه اول که کارت گرفتم تا مرز انفجار مرا رساندند. سر بازیکن ۲۰ سانت با زمین فاصله دارد، اما خطای یار ما را می‌گیرند و وقتی اعتراض می‌کنم، به من کارت می‌دهند. من حرفم را می‌زنم و ابایی ندارم. فوتبال برتر به جای اینکه بازی خوب تیم ما را نشان دهد، یک ساعت دعوای مدیران تیم‌های دیگر را نشان می‌دهند. آقایان! این کار چه کمکی به فوتبال ما می‌کند. منِ وحید فاضلی را حذف کنید، اما این دعواها چه کمکی می کند؟

فاضلی با اشاره به اینکه حواشی به فوتبال ما ضربه می‌زند، تاکید کرد:  به عنوان یک مربی جوان چگونه باید حمایت شوم؟ ۸ سال دستیار بودم و هرجا بودم، صعود کردیم. یک نفر به داد تیم ما برسد. الان باید در صدر جدول بودیم. چرا باید اینطور باشد که هواداران از من بخواهند که حق تیم را بگیرم. چرا باید به این فضا برویم؟ در شان من نیست که در مورد داوری صحبت کنم. آیا سبک بازی ما را در یکی دو سال گذشته در لیگ برتر دیده‌اید؟

وی ادامه داد: در سطح اول فوتبال هم همین است. مگر ناگلسمن سر پنالتی نیمار اعتراض نکرد؟ این حاشیه نیست بلکه باید از حق تیم مان دفاع کنیم. آقای میثاقی! شما هم تحصیل کرده هستید، نباید از حواشی دفاع کنید. از همه عوامل نساجی تشکر می‌کنم. ما باشگاه عملگرا هستیم، نه نتیجه گرا. هفته قبل به خاطر عملکرد خوب پاداش دریافت کردیم. ما تیم خصوصی هستیم و یک استان پشتش است و نباید به این شکل باشد.

 سرمربی نساجی تاکید کرد: ما هم هفته قبل جلو بودیم و می‌توانستیم وقت تلفی کنیم و نکردیم، اما امروز ببینید بازیکنان سایپا بعد از گل چقدر خودشان را انداختند. باور کنید این مسائل به فوتبال ما کمک نمی کند. در فوتبال اروپا بازیکن به راحتی بیرون نمی‌رود مگر اینکه دیگر نتواند. فوتبال ما به بیراهه می‌رود، یکی به داد آن برسد.

صادقی: سایپا تیمی سالم و بدون زد و بند است/به فوتبال ایران خدمت می‌کنیم اما به تیم ما توجه نمی‌شود

ابراهیم صادقی پس از برتری یک بر صفر مقابل نساجی اظهار داشت: به بازیکنانم خسته نباشید جانانه می‌گویم، چه آنهایی که بازی کردند و چه آنهایی که روی سکو بودند. من می‌دیدم که با چه هیجانی بازی را دنبال می‌کردند. به آنها می‌گویم اگر تا پایان فصل همین طور باشید، قطعا می‌توانیم نتایج خوب و درخشان بگیریم. امروز از لحاظ فنی تمام شروع ها از روی زمین بود. در نیمه اول در دو سه موقعیت خوب کار کردیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم تعویض کردیم و تغییر سیستم دادیم و با برنامه‌ای که داشتیم توانستیم مسابقه‌ای که نزدیک و فشرده بود را ببریم. به نظرم تیم ما جا دارد که فوتبال بهتری را ارائه دهد. بازیکنان ما به خصوص جوانترها باید قدر این فرصت را بدانند. سعی کنند خوب بازی کنند تا تیم‌های دیگر این اعتماد را به دست بیاورند که به جوانان میدان بدهند.

سرمربی سایپا گفت: ما تنها هستیم و تماشاگر نداریم. در برنامه‌های تلویزیونی آخرین بازی برای سایپا است که حدود ساعت ۲:۳۰ تا ۳ نشان می‌دهند. همه بازی ها و دعواها را نشان می‌دهند و بعد به ما می‌رسند. هیچ کسی به تیم سایپا نمی‌پردازد. باشگاه ما به فوتبال ایران خدمت می‌کند، اما متاسفانه کسی به آن زیاد توجه نمی‌کند.

صادقی ادامه داد: تا زمانی که باشم، قطعا همین روند را ادامه می‌دهم و خوشبختانه حمایت مدیران باشگاه را دارم و پای بازیکنان جوان‌مان می‌ایستیم. از بازیکنان با تجربه هم تشکر می‌کنم که خیلی وقت‌ها جور جوانترها را می‌کشند. امیدوارم امسال نتایج بهتری بگیریم و مطمئنم که خدا هم کمک ‌مان می‌کند. ما یک تیم سالم هستیم و هیچ زد و بندی در آن نیست.

پاسخی بگذارید