سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد
تاریخ: ۱۳:۴۸ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
نام نویسنده: تحریریه
بلاتکلیفی فوتسالی ها / برگزاری لیگ برتر فوتسال منتظر تایید وزارت بهداشت !

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد که برگزاری لیگ برتر فوتسال و نیز پروتکل های بهداشتی رشته های اسکی و ژیمناستیک به منظور برگزاری مسابقات در این رشته ها، در انتظار تایید وزارت بهداشت است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد اسد مسجدی در گفت و گویی، با اشاره به اینکه ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش به منظور صدور مجوز برگزاری لیگ برتر فوتسال با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکاتبه کرده است، اظهار کرد: به دنبال صدور مجوز لیگ برتر فوتسال هستیم، هرچند ممکن است به دلیل شرایط پیش آمده و محدودیت های اعمال شده با تاخیر چند روزه این مجوز صادر شود اما ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش و فدراسیون فوتبال در حال رایزنی و تلاش برای صدور مجوز برگزاری لیگ برتر فوتسال هستند.

وی ادامه داد: همچنین برای رشته های اسکی و ژیمناستیک پروتکل های بهداشتی مربوطه با همکاری فدراسیون های ذی ربط تهیه و به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارجاع شده است تا در راستای تایید و اجرای آن اقدام شود.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات در رشته های اسکی و ژیمناستیک نیازمند پروتکل های بهداشتی است، بیان کرد: این پروتکل ها تهیه شده که نیازمند تایید وزارت بهداشت است.

پاسخی بگذارید