تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
نام نویسنده: تحریریه
افتتاح نخستین مدرسه هندبال باشگاه فرهنگی و ورزشی مقاومت بسیج کشور در شهرستان نکا + عکس

نخستین مدرسه هندبال مقاومت در سطح کشور به همت هیات هندبال بسیج مازندران در شهرستان نکا به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در پنجمین روز از هفته مبارک بسیج افتتاح گردید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نخستین مدرسه هندبال مقاومت در سطح کشور به همت هیات هندبال بسیج مازندران در شهرستان نکا به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در پنجمین روز از هفته مبارک بسیج افتتاح گردید.
این مراسم با حضور سرهنگ غفارپور رئیس سازمان ورزش بسیج سپاه کربلا مازندران و بهرام لیالی رئیس هیات هندبال بسیج سپاه کربلا مازندران و سرهنگ شعبانی فرمانده سپاه نکا و آقای رضایی رئیس اداره ورزش و جوانان و سروان وفاجو مدیر تربیت بدنی سپاه و سورتیچی رئیس هیات هندبال بسیج شهرستان نکا و مربیان و داوران هندبال و مسولین استانی و شهرستانی در مجموعه ورزشی ۹ دی سپاه برگزار گردید.
لیالی اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص اهمیت ورزش داشت که مقام معظم رهبری میفرمایند خواسته من از جوانان تهذیب و تحصیل و ورزش میباشد.
بهرام لیالی رئیس هیات هندبال ورزش بسیج مازندران ضمن عرض تبریک فرارسیدن هفته بسیج بیان داشت: یکی از مهمترین عوامل در کاهش آسیب های اجتماعی، توسعه و تقویت ورزش و یکی از موضوع های مهم در پیشرفت ورزش بحث استعدادیابی و آموزش در ورزش در رده های سنی مختلف و از مهم ترین امر در بسیج ساماندهی و سازماندهی و آموزش و ترویج فرهنگ پهلوانی میباشد.
لیالی افزود: در همین راستا به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج نخستین مدرسه هندبال مقاومت بسیج کشور در شهرستان نکا به همت هیات هندبال بسیج استان افتتاح گردید.
در ادامه مراسم افتتاحیه مدرسه هندبال از خانواده شهید ورزشکار شهید قنبری و پیشکسوت هندبال شهرستان نکا خانم اسدزاده تجلیل به عمل آمد‌.
لیالی در پایان گفت: با همکاری آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان و مجموعه بسیج در حوزه آموزش و استعدادیابی اتفاق های خوبی رقم خواهد خورد.

پاسخی بگذارید