تاریخ: ۲۳:۱۵ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۳
نام نویسنده: روح الله سلطانی
روز پرکار مدیر جوان اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران از پروژه‌های ورزشی شهرستان چالوس زیر باران

دکتر حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به همراه فرماندار زندی، رضوی رییس اداره ورزش و جوانان و شمس بخشدار بخش مرکزی از پروژه استادیوم پنج هزار نفره شهرستان چالوس بازدید بعمل آوردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دکتر حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به همراه فرماندار زندی، رضوی رییس اداره ورزش و جوانان و شمس بخشدار بخش مرکزی از پروژه استادیوم پنج هزار نفره شهرستان چالوس بازدید بعمل آوردند.

زندی فرماندار شهرستان در ابتدای جلسه گفت:
استعدادهای بزرگی در شهر چالوس وجود دارد، در بسیاری از رشته‌ها ورزشکاران چالوسی افتخار آفرینی کردند و روند اجرایی ساخت پروژه فوق شتاب خوبی به خود گرفته است و امیدوارم مسیر تردد این استادیوم برطرف شود.

مهندس حمیدرضا کهن سرپرست کارگاه پیمانکاری پروژه زمین پنج هزار نفری شهرستان چالوس در منطقه روستای شهید ابراهیمی عنوان کرد:
پیشرفت کار این پروژه ۶۴ درصد بوده و بالغ بر ۳۰میلیارد تا این مرحله هزینه استادیوم شد.

وی تصریح داشت: فاز اول این پروژه بهمن ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد. حدود ۱۲ هزار متر چمن مصنوعی مجموعه خریداری شده است، این مجموعه دارای ۷۵۰۰ متر مربع زیر بنا بوده و ۵ هکتار زمین کل مجموعه می‌باشد.

حسن رنگرز مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران در بازدید از این استادیوم گفت:
از پیگیری‌های فرماندار در روند پیشرفت پروژه و مجید رضوی رییس اداره ورزش که با دست خالی پیگیر این مجموعه می‌باشند تشکر می‌نمایم.
مهمترین ضرورت اداره کل، پیگیری و اتمام پروژه‌های نیمه تمام استان می‌باشد. بعضی از پروژه‌ها نزدیک به یک دهه به امان خودشان رها شدند و نگرانی زیادی را برایمان ایجاد نمودند.

 رنگرز؛ انتخاب مکان فوق برای این پروژه را از نظر اقلیمی غیر کارشناسی عنوان کرد و عدم مشکلات راه دسترسی و نگهداری این مکان بعد از بهره‌برداری را بسیار سخت و طاقت فرسا دانست.
وی از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی خواست که هر چه زودتر این مجموعه را به پایان برساند.

مدیر کل ورزش مازندران در بخش دیگر عنوان کرد:
باید این پروژه را فاز بندی کنیم، چند فاز آن همانند؛ زمین چمن، رختکن و بخشی از پارکینگ این مجموعه به بهره‌برداری برسانیم و فازهای دیگر این مجموعه را باید به زمان دیگری موکول کنیم. رنگرز در پایان از شرکت تجهیز و پیمانکاران این مجموعه قدردانی نمود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به همراه فرماندار و دیگر مسئولین به دیدار حجت‌الاسلام جباری امام جمعه چالوس رفته و از حمایت ایشان در بحث ورزشی قدردانی نمود و حضور ائمه جمعه در بحث ورزش را مهمترین مسئله پیشرفت در ورزش دانست.

حجت‌الاسلام جباری امام جمعه چالوس در این دیدار #حسنرنگرز را #افتخارملی دانست و ضمن حمایت از رییس جوان ورزش شهرستان خواستار یک سالن ورزشی مجزا برای بانوان و بکارگیری بانوان انقلابی در هیات‌های ورزشی شد.

جباری انتخاب جدید روسای هیات‌ها را به فال نیک گرفت و از جوانان و ورزشکاران حمایت قاطع خود را اعلام نمود.

رنگرز به همراه فرماندار و دیگر مسئولین در بازدید از خانه کشتی و سالن وزنه‌برداری چالوس از روسای دو هیات فوق از شمس و عاشوری‌زاده بابت تمام زحمات‌شان در ترمیم دو مکان ورزشی تقدیر نمود و قول همه گونه همکاری را به آنها داد.

رنگرز در پایان از دفتر جامعه ورزش و سالن شهدا (۴ هزار نفره) شهرستان چالوس بازدید بعمل آورد.

پاسخی بگذارید