سخنگوی فدراسیون کشتی
تاریخ: ۱۳:۳۹ :: ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
نام نویسنده: تحریریه
محمد ابراهیم امامی: برای برگزاری لیگ کشتی تابع ستاد کرونا هستیم !

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: برای آغاز دور برگشت رقابتهای لیگ برتر کشتی، تابع تصمیم نهایی ستاد مقابله با کرونا هستیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد ابراهیم امامی در واکنش به اما و اگرهای آغاز دور برگشت رقابتهای لیگ برتر کشتی به خبرنگار مهر گفت: فدراسیون کشتی تاکنون مبنا را بر برگزاری لیگ برتر گذاشته و سازمان لیگ هم تاریخ آغاز دور برگشت را اعلام کرده، اما در هر حال تابع تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستیم.

وی تصریح کرد: فدراسیون کشتی از هر نظر آماده برگزاری ادامه رقابتهای لیگ برتر است و همانطور که در دور رفت به بهترین شکل توانستیم این پیکارها را با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی برگزاری کنیم، در ادامه نیز می‌توانیم این پیکارها را به سرانجام برسانیم. ضمن اینکه سازمان لیگ هم برنامه ریزی دقیق و جامعی در این خصوص انجام داده و اگر ستاد مقابله با کرونا تصمیم جدیدی در خصوص لیگ برتر کشتی اتخاذ نکند، به زودی شاهد ادامه این رقابتها خواهیم بود.

سخنگوی فدراسیون کشتی افزود: تاکنون هیچکدام از تیم‌های شرکت کننده در لیگ برتر هم درخواست تعویق این رقابتها را نداشتند. این موضوع نشان می‌دهد تمامی تیم‌ها در حال تمرین و تجهیز برای حضور در دور برگشت لیگ هستند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

امامی در پایان گفت: در این مدت تمامی تیم‌ها برای حضور در ادامه پیکارهای لیگ در شرایط قرنطینه تمرین و برنامه ریزی کرده‌اند. البته باز هم تاکید دارم فدراسیون کشتی تا آخرین لحظه در انتظار تصمیم و مصوبات ستاد مقابله با کروناست تا در صورت تأیید نهایی این ستاد عمل شود.

طبق اعلام سازمان لیگ کشتی، پیکارهای دور برگشت گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی طی روزهای ۹ و ۱۰ آذر و رقابتهای گروه ب در روزهای ۱۲ و ۱۳ آذر ماه برگزار می‌شود. همچنین مسابقات گروه الف لیگ برتر کشتی آزاد هم روزهای ۱۶ و ۱۷ آذر ماه و پیکارهای گروه ب نیز طی روزهای ۱۹ و ۲۰ آذر برگزار خواهد شد.

بدین ترتیب اگر همه چیز طبق برنامه سازمان لیگ پیگیری شود، مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی روز ۲۵ آذر ماه و کشتی آزاد در روز ۲۸ آذر ماه برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید