تنهای تنها مثل جوان نوین / ساروی ها خواستار ورود آقای استاندار
تاریخ: ۱۰:۱۵ :: ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
چوبی که لای چرخ فوتبال ساری گذاشته شد/ آقای مدیرکل؛ جوان نوین هم باشگاه مازندرانیست!

ساروی‌ها که سال‌هاست نه در ورزش و نه در فوتبالش حال و روز خوشی را تجربه نمی‌کنند، این روزها با بی مهری‌های بیشتری از سوی مسئولین ورزش استان روبه‌رو هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ساروی‌ها که سال‌هاست نه در ورزش و نه در فوتبالش حال و روز خوشی را تجربه نمی‌کنند، این روزها با بی مهری‌های بیشتری از سوی مسئولین ورزش استان روبه‌رو هستند.
جوان نوین ساری که بعد از فصل پرفرازونشیب که تا روز آخر صدرنشین گروهش بود و سرانجام موفق به صعود نشده بود، باری دیگر فرصت صعود پیدا کرد اما گویا مسئولین دلشان نمیخواهد این شهر فوتبالش جون بگیرد.
به گفته مسئولین باشگاه جوان نوین ساری؛ در حالی که تمامی مدارک و مستندات استفاده از بازیکن غیر قانونی به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارسال شد و تایید این مدارک و شکایات هم گرفته شد، اما از درون استان هستند کسانی که در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نفوذ پیدا کرده و جلوی عملی شدن حکم صعود جوان نوین به لیگ دو را می‌گیرند.
هیات فوتبال استان مازندران بعنوان متولی فوتبال مازندران گویا دلش نمیخواهد در شهرش تیم اکتیو و فعالی باشد تا دردسرشان کمتر باشد. بعد از نابود کردن تیم‌های مختلف در مرکز استان و بی توجهی به تیم بزرگی چون شهروند ساری، حالا نوبت به جوان نوین رسید تا چوب لای چرخ این تیم خوب ساروی بکنند.
از عدم پیگیری و بی توجهی های اداره ورزش ساری و هیات فوتبال مازندران تا بی‌توجهی مدیر کل ورزش که تا فدراسیون فوتبال تشریف بردند و پیگیر مشکلات تیم فوتبال رایکابابل و تیم ساحلی موج‌سواران نوشهر شدند اما هیچ صحبتی در خصوص جوان نوین ساری انجام ندادند که طبق شنیده‌ها این موضوع باعث تعجب مسئولین فدراسیون فوتبال واقع شد که مدیرکل ورزش استان می‌بایست تمامی شهرها را به یک چشم ببیند! چه عاملی باعث شد تا مدیرکل ورزش و جوانان در فدراسیون فوتبال پیگیر رای کمیته انضباطی در خصوص شکایت باشگاه جوان نوین نشود؟
مسئولین باشگاه جوان نوین نیز در این خصوص بیان داشتند: از هیچ مقامی در راستای احقاق حق خود حمایت نشدیم. نه هیات فوتبال برای ما قدمی برداشت نه اداره کل ورزش!
آنها مدعی شدند: از راهروهای فدراسیون فوتبال تلاشهایی از درون استان صورت میگیرد تا این تیم از این اعتراض و شکایت صورت گرفته نتیجه نگیرد.
اما حالا مسئولین باشگاه جوان نوین ساری در راستای احقاق حق خود در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، دست به دامان استاندار ورزشی مازندران شدند و از مجید حسین زادگان خواستار ورود در این موضوع شدند.
همانطور که علاقمندان به فوتبال خبر دارند، جوان نوین ساری در بازی آخر لیگ برابر کیان تهران به تساوی دست یافت و در صورت برد در آن بازی می‌توانست مستقیم به لیگ دو صعود کند. اما حالا ثابت شده که تیم کیان تهران از یک بازیکن غیر قانونی در آنروز استفاده کرده که از بخت خوش جوان نوینی‌ها این بازیکن خاطی بازیکن یک تیم ساروی بوده و بدون دریافت خروجی و رضایت نامه از تیم مازندرانی جدا و به تیم کیان تهران پیوسته است.
اما این موضوع که ضعف شدید هیات فوتبال استان را هم نمایان خواهد کرد، گویا به مذاق رئیس هیات فوتبال خوش نیامده و با دخالت‌های خود قصد لغو رای احتمالی به نفع جوان نوین را دارد و حتی شنیده شده جلوی ورود پرونده به کمیته انضباطی و استیناف را هم خواهند گرفت.
امیدواریم که اینطور شنیده شده نباشد و هیات فوتبال استان مازندران و اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران که هر دو از رئیس بانفوذ در کشور سود میبرند، بُرِشِ خودشان در کشور را اینبار واقعی به رخ بکشند و از حق نماینده فوتبال مازندران دفاع کنند تا هم جوان نوین به حقش برسد و هم فوتبال ساری بعد سال‌ها رنگ خوشی را ببیند.

پاسخی بگذارید