مدیرعامل باشگاه شهرداری نوشهر
تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
نام نویسنده: تحریریه
امانی: عاشوری تعصب خود را به فوتبال نوشهر نشان داد

مدیرعامل باشگاه شهرداری نوشهر درباره آخرین وضعیت تیم و انتخاب محسن عاشوری صحبت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی امانی در گفت و گویی از وضعیت شهرداری نوشهر گفت و بیان داشت: رسالت شهرداری نوشهر در این سال ها یک نگاه همگانی بوده و در راس کار تیمداری در رشته فوتبال را در دستور کار خود قرار دادیم. تلاش کردیم چراغ نیمه افروخته فوتبال نوشهر را روشن نگه داریم و درصدد هستیم آن را به جایگاه اصلی خود برگردانیم. همچنین ادامه دهنده راه مرحوم مهندس درویش باشیم تا مجددا شور و نشاط را نیز در جامعه به وجود آوریم.

امانی در رابطه با دو سال حضور در رقابت های لیگ دسته سوم و فصلی که گذشت گفت: دو فصل قبل پس از سال ها فوتبال نوشهر طعم صعود را چشید و پس از دوران تیمداری مهندس درویش اولین بار بود تیمی از نوشهر موفق به صعود شد. شهرداری نوشهر موفق شد از مرحله نخست لیگ دسته سوم به مرحله نهایی لیگ سه راه یابد در ادامه راه نیز ما از مدعیان اصلی صعود بودیم و با کمترین اختلاف از راهیابی به لیگ دسته دوم بازماندیم.

مدیرعامل شهرداری نوشهر در رابطه با فصل جاری گفت: با توجه به تجربیاتی که در این سال ها به دست آوردیم سعی کردیم در همین ابتدا برای یک فصل خاص قدم برداریم و تمام تلاشمان را به همراه پتانسیل هایی که در اختیار داریم برای صعود به لیگ بالاتر انجام دهیم.

امانی از انتخاب محسن عاشوری به عنوان سرمربی شهرداری نوشهر گفت: مدتی است که انتخاب یک سرمربی کاربلد و باتجربه در دستور کار هیئت مدیره قرار گرفته بود و این چیزی از ارزش های کادرفنی قبلی کم نمی کند و باشگاه کاملا از کادرفنی قبلی رضایت دارد و آن ها سرمایه های این شهر و این باشگاه هستند. در طی چند جلسه ای که داشتیم به این نتیجه رسیدیم از محسن عاشوری به عنوان سرمربی استفاده کنیم. عاشوری تعصب خود را به فوتبال نوشهر نشان داد و یک مربی که در سطح لیگ دسته اول در حال فعالیت است و وقتی به لیگ سه می آید دلیلی جز تعصب ایشان به نوشهر ندارد. ما نیز با تمام امکانات و قوا تیمی خواهیم ساخت در حد و اندازه نوشهر و فوتبال منطقه. آینده ای روشنی را می بینیم و روزهای خوبی در انتظار است.

وی ادامه داد: در اولین فرصت اعضای کادرفنی مشخص و تمرینات تیم به زودی زیر نظر کادرفنی جدید آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است اعضای کادرفنی که از مربیان بومی و باتجربه شهرستان تشکیل خواهد شد. ما یک باشگاه از جنس مردم هستیم و تک تک مربیان تیم از سرمایه های باشگاه و شهرستان هستند.

مدیرعامل شهرداری نوشهر در پایان گفت: کمتر به پیشکسوتان فوتبال شهرستان پرداختیم و از این به بعد چرخش ما به سمت آنهاست و از آن ها می خواهیم به یاری و کمک ما بیایند و از نظراتشان بهره خواهیم گرفت. برای رونق دادن فوتبال شهر ما یک بهانه هستیم و اصل اهالی فوتبال هستند سعی کنیم این بهانه را به غنیمت بشماریم تا به جایگاه اصلی خود بازگردیم.

پاسخی بگذارید