رئیس هیات شطرنج فریدونکنار خبر داد :
تاریخ: 10:24 :: 2020/10/26
نام نویسنده: تحریریه
درخشش مازندرانی‌ها در مسابقات شطرنج «دُرنا کاپ»

رئیس هیات شطرنج فریدونکنار گفت: یک دوره مسابقات شطرنج آزاد کشوری با عنوان” درنا کاپ” در شهرستان ساحلی فریدونکنار برگزار شده که با درخشش مازندرانی‌ها همراه بوده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سودابه حسین‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه مسابقات به صورت ریتد کشوری برگزار و ثبت فدراسیون جهانی شطرنج نیز  شده است، افزود: در پایان مسابقه “درنا کاپ” نفرات برتر و اولین‌های مسابقه اعلام و به آن‌ها حکم، مدال و جایزه نقدی اهدا شده است.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان از ۹ استان طی یک روز در مجموعه ورزشی روستای ازباران در بخش دهفری شهرستان فریدونکنار با یکدیگر به رقابت پرداختند.

حسین‌پور تصریح کرد: شطرنج‌بازانی از استان‌های مازندران، زنجان، قزوین، گلستان، گیلان، البرز، تهران، سمنان و اهواز در این کاپ شرکت کردند، به‌دلیل وجود شرایط کرونا و محدودیت‌های ستاد ملی مبارزه با این ویروس فقط ۵۳ ورزشکار برای حضور در این دوره از رقابت‌ها پذیرش شدند و در پایان به نفرات برتر ۳۰ میلیون ریال هدیه نقدی اهدا شد.

رئیس هیات شطرنج فریدونکنار در تشریح اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها نیز اظهار کرد: سیدکیان پورموسوی از بابل، محمد متین شمس از چالوس، مرتضی امیرخانلو از ساری، محسن رستمی از زنجان، پارسا نظریان از ساری، میر محمود علوی از ساری، مهدی حدادی از قزوین و حسین رستمی از زنجان در پایان مسابقات به ترتیب اول تا هشتم شدند.

پاسخی بگذارید