توهین به مردم مازندران کار دست رسول پناه سرپرست پرسپولیس داد ؛
تاریخ: ۲۲:۰۵ :: ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
نام نویسنده: علی احمدی
فشار عصبانیت مردم مازندران جواب داد / آقای عُقده ای استعفا داد اما اخراج شد !

مردم مازندران هر چه از حجب و حیا و فروتنی ذاتی شان بر علیه شان سو استفاده شده، می گذرند اما از توهین هرگز؛ کاری که رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس انجام داده و هنوز عذرخواهی نکرده و برکنار نشده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مردم مازندران هر چه از حجب و حیا و فروتنی ذاتی شان بر علیه شان سو استفاده شده، می گذرند اما از توهین هرگز؛ کاری که رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس انجام داده و هنوز عذرخواهی نکرده و برکنار نشده است.

سرپرست اشتباهی پرسپولیس که نتوانست شجاع خلیل زاده ستاره بهنمیری تیمش را مثل علی علی پور و مهدی ترابی حفظ کند، پس از افشای صحبت هایش علیه مدافع مازنی چاره ای جز اول عذرخواهی و سپس استعفا ندارد ولی مهره انتصابی وزیر ورزش و جوانان هنوز به وظیفه اش عمل نکرده است.

توهین زشت و تاسف بار رسول پناه نباید بی جواب بماند چون مازندرانی ها را که ۸ بازیکن از همین استان باعث قهرمانی در لیگ برتر و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا شده اند، عقده ای خوانده است.

از مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی، استانداری مازندران و اداره کل ورزش و جوانان استان و حتی نهادهای قضایی انتظار می رود که به ماجرای این توهین نابخشودنی ورود کنند تا اینگونه از مناعت طبع و سادگی و پاکی مازنی ها به مثابه عقده ای بودن یاد نشود.

از مردم مازندران عذرخواهی می‌کنم

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با رسانه رسمی این باشگاه با تقبیح حواشی ایجاد شده در گفتگو با چند خبرنگار گفت: بخش های زیادی از این صحبت ها تقطیع شده است و متاسفانه با هدف تخریب باشگاه پرسپولیس این فایل ها منتشر شده و قطعا از عوامل تصویربرداری مخفیانه و انتشار این فایل در مراجع قضایی اقامه دعوا می شود.

رسول پناه در مورد برخی برداشت ها از صحبت های مطرح شده در این فایل تصویری درباره مردم مازندران گفت: ارادت ما به مردم همه استان های کشور به ویژه مردم مازندران روشن است و نه تنها هیچ قصدی برای اسائه ادب به مردم مازندران نبود بلکه در آن لحظه وقتی خبرنگار وسط صحبت های من اسم مازندران را می آورد، ناخودآگاه تکرار می کنم و اگر برداشت توهین از این صحبت ها صورت گرفته از مردم اصیل و بزرگوار مازندران عذرخواهی می کنم.

مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس با صدرو بیانیه ای از سمت خود استعفا کرد / استعفا یا اخراج !

متن بیانیه رسول پناه به این شرح است

مردم شریف ایران

هواداران عزیز پرسپولیس

خدمت در مقام سرپرستی باشگاه پرسپولیس افتخاری بود که نصیب من شد و در همه زمان حضور در این سمت تلاش کردم علیرغم همه سختی ها، تحدید ها و تهدیدها، باری از روی دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از ۱۳ پرونده مطالباتی این باشگاه، ۹ پرونده را ببندم، بویژه پرداخت مطالبات برانکو ودستیارانش که مهمترین دغدغه هواداران بودودر پایان فصل گذشته برای اولین بار بیش از ۹۵ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپولیس را به خصوصی سازی برسانم.

امروز و پس از حاشیه های ایجاد شده و برای اینکه پرسپولیس محبوبم دچار مشکل نشودباردیگر استعفای خودرااعلام میدارم و از این پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداری در کنار تیمم خواهم بود.

لازم می دانم از سوتفاهمات ایجاد شده برای مردم شریف و اصیل وخونگرم ومهمان نواز مازندران عذرخواهی کنم، از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای همه تلاش هایشان تشکر و اگر باعث آزردگی آنها شدم پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهیشان تشکر کنم و از آنها بخواهم برای کسب قهرمانی آسیا اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند.

همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان، اعضای محترم هیئت مدیره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمایت ها و کمک هایشان، صمیمانه سپاسگزارم.

مهدی رسول پناه

دوم آبان ۱۳۹۹

 

پاسخی بگذارید