تاریخ: ۱۹:۱۰ :: ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

باشگاه پرسپولیس قصد ندارد همچون سال های گذشته برای طلب برانکو ایوانکوویچ شماره حساب بدهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در روزهای اخیر شایعات زیادی وجود داشت که باشگاه پرسپولیس برای تامین مطالبات برانکو ایوانکوویچ، باید شماره حساب به هوادارانش بدهد تا آن ها این رقم را تامین کنند.

 

حتی مهرداد میناوند پیشکسوت سرخ ها که با کارگزار این باشگاه همکاری دارد نیز درخواست کرد که شماره حساب در اختیار هواداران قرار گیرد اما به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس با درخواست مستقیم از طرفداران مخالف است.

یلوه معاون اقتصادی باشگاه در این باره گفته است: در بخش اپلیکیشن کمک هواداری وجود دارد و اگر کسی می‌خواهد، می‌تواند آنجا این کار را کند. ما تا الان درآمدزایی خوبی داشتیم اما از قبل آنقدر بدهی وجود داشته که ما آن ها را تسویه می‌کنیم. در این شرایط کرونایی هیچ باشگاهی ۹۵ درصد پرداختی نداشته، درست است که آپشن ها باقی مانده اما کلی بدهی را دادیم. میگویند بدهی دستیاران برانکو را فیفا داده اما آن هم به هر حال برای پرسپولیس بوده و به جای این که خرج چیز دیگری کنیم، مطالبات را تسویه کردیم.

 

در سال های گذشته زمانی که باشگاه پرسپولیس قصد داشت بدهی سنگین به مانوئل ژوزه را پرداخت کند، هواداران این تیم چیزی حدود یک میلیارد تومان را به حساب باشگاه ریختند که همچنان بزرگترین کمک هواداری در فوتبال ایران محسوب می‌شود اما این بار حتی در شبکه های اجتماعی و فضای هواداری نیز علاقه خاصی به چنین کاری وجود نداشت.

پاسخی بگذارید