با اعلام رسمی اتحادیه تکواندو
تاریخ: ۱۱:۱۱ :: ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
نام نویسنده: تحریریه
تمامی رویدادهای تکواندو آسیایی ۲۰۲۰ به تعویق افتاد !

با اعلام رسمی اتحادیه تکواندو آسیا، تمامی مسابقاتی که قرار بود در سال ۲۰۲۰ برگزار شود، به تعویق افتاد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،طبق رای گیری که از اعضای اتحادیه تکواندو آسیا صورت گرفته، تمامی مسابقاتی که قرار بود در سال ۲۰۲۰ برگزار شود، به تعویق افتاد.

با اعلام رسمی از سوی “کی سوک لی” رییس اتحادیه تکواندو آسیا با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ در بخش‌های پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی (انفرادی و تیمی)، کسب سهمیه المپیک توکیو، چهارمین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا، دهمین دوره جام باشگاه های آسیا و سومین دوره آزاد آسیایی به تعویق افتاد و در سال ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد.

در جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا که ۳۰ تیرماه برگزار شد، ایران موفق شد جواز میزبانی پنجمین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2)، چهارمین دوره رقابت‌های آزاد آسیایی (G1) و یازدهمین دوره جام باشگاه‌های آسیا (G1) در سال ۲۰۲۱ را بدست آورد.

ایران در سال ۲۰۱۹ نیز میزبانی سه رویداد جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر را برعهده داشت و در سال ۲۰۲۰ نیز قرار بود سومین مسابقات آزاد آسیایی (G1) و دهمین دوره رقابت‌های تکواندو جام باشگاه‌های آسیا (G1) را میزبانی کند که با شیوع ویروس کرونا این رقابت‌ها به تعویق افتاد.

پاسخی بگذارید