صعود پرسپولیس با مازنی ها؛
تاریخ: ۱۰:۲۹ :: ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
نام نویسنده: تحریریه
مازندرانی های پرسپولیس بعد از صعود به فینال چه گفتند !؟

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از گل به النصر می خواستم پیراهن آل کثیر را نشان بدهم ولی این اجازه را به من نداند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی عبدی بعد از بازگشت پرسپولیس از دوحه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که آن گل را بزنم. این گل با دعای خیر مردم و تلاش همه بزیکنان بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کرد در بازی به این مهمی گل بزند عنوان کرد:من تلاشم را کردم و بقیه اش کار خدا بود و بس.

مهاجم پرسپولیس با اشاره به اینکه بعد از گل به یاد آل کثیر بود گفت: من بعد از گل می خواستم پیراهن آل کثیر را نشان بدهم و فکر می کنم در فیلم هم وجود دارد.البته به من گفتند اگر پیراهن او را نشان ندهم بهتر است.

عبدی در خصوص کارشکنی هایی که صورت گرفت گفت: AFC این تصمیم را گرفت و ما چیز دیگری نمی توانم بگویم فقط خدا را شکر شرمنده مردم نشدیم. ان شاالله در فینال هم بتوانم گل بزنم.

نعمتی: باشگاه باید کاری کند که انگیزه بازیکنان بالاتر برود/ از کادر فنی تیم ملی تشکر می کنم

سیامک نعمتی بعد از بازگشت پرسپولیس از دوحه اظهار داشت: خیلی خوشحالم که توانستیم به این مرحله برسیم و امیدوارم که در فینال هم قهرمان شویم و بعد از سالها دل مردم را شاد کنیم.

وی در خصوص دعوتش به تیم ملی گفت: واقعا خبر خیلی خوبی بود.امیدوارم همین روند را در تیم ملی هم داشته باشم. از کادر فنی تیم ملی ممنون هستم که به من اعتماد کردند و امیدوارم در زمین هم جواب این اعتماد را بدهم.

هافبک پرسپولیس در خصوص حضورش در پست دفاع راست گفت: من همه جا بازی می کنم، هر جا که کادر فنی صلاح بداند در خدمت تیم هستم.

نعمتی در خصوص محرومیت آل کثیر عنوان کرد:واقعا محرومیت او غیر منصفانه بود و امیدوارم در این ۱۰ روز محرومیت او را لغو کنند. او در بازی خیلی تاثیرگذار بود و ما هم برد را به او تقدیم کردیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه در فینال دوره قبل حضور نداشته است گفت: برای من این موضوع خیلی سخت بود.در بازی برگشت محروم بودم ولی امیدوارم در این دوره آن فینال را جبران کنم.

وی در خصوص مشکلات مالی تیمش گفت: ما خیلی مشکلات داشتیم ولی با هم توافق کردیم در آرامش در این بازی ها شرکت کنیم و بهترین نتایج را بگیریم. البته الان باید شرایط مالی به شکلی درست شود که انگیزه بازیکنان بالاتر برود.

شجاعی: روز بازی با النصر را هرگز فراموش نمی کنم/ شادی گلم معنای جنگیدن می دهد

علی شجاعی بعد از بازگشت کاروان پرسپولیس از قطر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیل خوشحالم که نام پرسپولیس و نام ایران توانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.

وی در خصوص اینکه با پنالتی وی این اتفاق رخ داد گفت: قطعا این روز را فراموش نخواهم کرد چون یکی از بهترین روزهای زندگی ام را پست سر گذاشتم. خدا را شکر که دل هواداران شاد شد. کمترین وظیفه ما این بود که آنها را خوشحال کنیم البته در فینال کا را تمام خواهیم کرد.

شجاعی در خصوص خوشحالی بعد از گلش گفت: من سهم خیل کوچکی در این پیروزی داشتم. خوشحالی من سبکی است که دوست دارم. این سبک خوشحالی من به معنی جنگیدن است و خنده از روی صورت پنهان می شود.

وی تاکید کرد: روز بازی با النصر کری هایی بین بازیکنان وجود داشت به خصوص وقتی پاداش سنگین برد برای این دیدار گذاشتند. همه ما وقتی آل کثیر را محروم کردند همقسم شدیم که بازی را ببریم. ای اف سی و تیم های عربستانی با این کارها نمی توانند غیرت بازیکنان ما را زیر پا بگذارند.

عالیشاه: پرسپولیس هیچ وقت به فرد متکی نبوده است/ جای صحبت درباره مشکلات، اجازه بدهیم مردم لذت ببرند

امید عالیشاه درباره صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:‌ فکر می‌کنم پرسپولیس استحقاق رسیدن به فینال را با توجه به بازیکنانی که تلفیقی از جوانی و انگیزه بودند را داشت. خدا را شکر این اتفاق با کمک و حمایت هواداران رخ داد. انرژی مثبت آنها به ما کمک کرد.

وی افزود: پرسپولیس هواداران عاشقی دارد که سبب می‌شوند بازیکنان با جان و دل بازی کنند و تمام انرژی خود را در زمین بگذارند.

هافبک تیم پرسپولیس درباره لابی‌بازی سعودی‌ها گفت: پرسپولیس یک تیم است و هیچ وقت در این چند سال به نفر متکی نبوده البته اینها چیزی از ارزش‌های عیسی آل‌کثیر کم نمی‌کند. باز هم می‌گویم در تیم ما هر بازیکنی درون زمین نباشد نفر جانشین به خوبی جای وی را پر می‌کند و به بهترین نحو بازی می‌کند خدا را شکر این اتفاق رخ داده و تیم هم نتایج لازم را گرفته است.

عالیشاه در مورد مشکلات مالی بازیکنان پرسپولیس گفت: برخی مشکلات وجود دارد اما اجازه بدهید اکنون مردم از رسیدن تیم به فینال آسیا خوشحال باشند و از این موضوع لذت ببرند اکنون در مورد مشکلات مالی صحبت نکنیم بهتر است زیرا الان مردم باید لذت ببرند. امیدوارم مشکلات هم هرچه سریع‌تر حل و فصل شود و یک روزی هم قهرمانی آسیا را جشن بگیریم.

 

 

پاسخی بگذارید