به صورت آنلاین؛
تاریخ: ۰:۲۹ :: ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
نام نویسنده: علی احمدی
اولین دوره مسابقات مجازی قهرمانی آزاد هانمادانگ استان مازندران برگزار شد + عکس

این دوره از رقابتها بطور مجازی با ارسال ویدئو از آیتمهای مختلف پومسه انفرادی، رکوردی، سرعتی و تکنیک های برتر و فنی به کمیته مسابقات برگزار شد و ۸۰ شرکت کننده از بانوان و ۵۰ شرکت کننده آقایان در این رویداد حضور داشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صبح امروز (جمعه ۱۱ مهر ماه) اولین دوره مسابقات مجازی قهرمانی آزاد هانمادانگ استان مازندران با حضور مسئولین تکواندو استان، به همت مسئول کمیته مسابقات و کمیته هانمادانگ مازندران برگزار شد.

این دوره از رقابتها بطور مجازی با ارسال ویدئو از آیتمهای مختلف پومسه انفرادی، رکوردی، سرعتی و تکنیک های برتر و فنی به کمیته مسابقات برگزار شد و ۸۰ شرکت کننده از بانوان و ۵۰ شرکت کننده آقایان در این رویداد حضور داشتند.

گفتنی است، در حاشیه مسابقات مجازی قهرمانی هانمادانگ استان به مناسبت هفته دفاع مقدس از خانواده محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران تکواندو مازندران و اصحاب رسانه فعال در حوزه تکواندو تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

مراسم گرامی داشت و تجلیل از خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران تکواندو استان مازندران صبح امروز (روز جمعه- ۱۱ مهرماه) در محوطه بوستان ولایت شهرستان ساری برگزار شد.

در این‌مراسم علی قضایی دبیر جمعیت فرزاندان شاهد و ایثارگر استان مازندران، مهندس عباس رجبی شهردار شهر ساری، عطاریه معاونت امور اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری ساری، باقریان معاونت امور مالی شهرداری ساری، فیض اله نفجم قهرمان تکواندو جهان، رضا عرب سرپرست هیات تکواندو استان مازندران، خانواده شهید تکواندوکار سید جواد اسدی امره ئی، جانبازان تکواندوکار و اهالی اصحاب رسانه ورزش استان حضور داشتند.

این مراسم با تلاوت ایاتی چند از کلام الله قرآن مجید و برپایی سرود ملی آغاز شد در ادامه پومسه روهای جوان و پرشور مازندرانی به اجرای فرم انفرادی، تیمی از بخش استاندار و ابداعی پرداختند.

در ادامه فیض اله نفجم به عنوان مشاور و عضو هیات رئیسه و پیشکسوت مازنی به سخنرانی پرداخت و بیان کرد: مراسم امروز برای تکریم کسانی برگزار می‌شود که هرقدر تلاش کنیم افرادی بهتر از آنان پیدا نمی‌کنیم و هیچ گزینه‌ای بهتر و بالاتر از شهدا و ایثارگران پیش روی ما قرار ندارد.
نفجم ضمن اشاره به آغاز مجدد پویایی و فعالیت تکواندو استان همچون گذشته اظهار کرد: نوید پویایی تکواندو را در آینده خواهیم داد تا با کمک فدراسیون و ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز برگزاری مسابقات کیوروگی را دریافت کنیم و زنگ فعالیت این رشته ورزشی مجدد در استان به صدا درآید.

در پایان به پاسداشت مقام شهدای گرانقدر دوران هشت سال جنگ تحمیلی، از جانبازان و ایثارگران تکواندوکار استان و مادر و اخوی شهید سید جواد اسدی امره ئی فرزند برومند تکواندوکار مازندرانی در خان طومان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

همچنین از اهالی رسانه ورزش استان که همیشه هم رکاب با تکواندو مازندران در تلاش و تحجر بوده اند با اهدا کارت هدیه و احکام قدرانی تشکر ویژه بعمل آمد.

شایان ذکر است، مهندس عباس رجبی شهردار محترم ساری به حسین یوسفی کوچکترین عضو پومسه رو استان مازندران که به اجرای فرم زیبای پومسه انفرادی پرداخت مبلغ یک میلیون تومان جایزه نقدی از سمت شهرداری ساری اهدا نمود.

 

پاسخی بگذارید