تمجید سرمربی هورسان از رییس هیات والیبال رامسر
تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
نام نویسنده: تحریریه
در این سالها والیبال رامسر رشد بسیار خوبی داشته است / ما بدشانس بودیم !

سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر می گوید : رییس هیات والیبال رامسر تلاش های بسیاری برای رشد و توسعه والیبال در سطح شهرستان دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عارف باقرزاده در گفتگو با مازنداسپرت با بیان اینکه تیم هورسان اوضاع خوبی دارد، بیان کرد: چهار هفته از لیگ برتر گذشت دو شکست و یک پیروزی بدست آوردیم ، البته بدشانس بودیم که در هفته اول ۱۱ بازیکن هورسان به کرونا مبتلا شدند و ما در هفته اول با شش نفر به مصاف سایپا رفتیم و بازی را واگذار کردیم‌.

وی تصریح کرد: در هفته دوم مقابل شهروند اراک به دلیل مشکلات تیم شهروند بازی برگزار نشد و سه بر صفر پیروز شدیم و در هفته سوم استراحت داشتیم اما در هفته چهارم بازیکنان کلیدی تیم مصدومیت داشتند و بازهم نتوانستم از ترکیب تیم استفاده کنم و متاسفانه سه بر صفر مقابل اردکان شکست خوردیم.

سرمربی هورسان رامسر با اشاره به ترمیم و بازسازی سالن شهید صدر رامسر، گفت: تلاش های زیادی از سوی هیات والیبال و اداره ورزش رامسر صورت گرفت تا این کار استارت بخورد که جای تقدیر دارد.

باقرزاده با اشاره به اقدامات هیات والیبال رامسر در این چند سال اخیر ، افزود: واقعا در این سالها والیبال رامسر رشد بسیار خوبی داشته است سال قبل در لیگ دسته اول و امسال در لیگ برتر حضور داریم ، گلعلیپور رئیس هیات والیبال رامسر از تیم ها و بازیکنان والیبال حمایت خوبی دارند.

وی خاطرنشان کرد : سال ۹۳ با شروع کار هیئت جدید تحولاتی بنیادی در والیبال رامسر آغاز شد ، انگیزه بالایی در شروع کار وجود داشت و همین امر باعث شد و همان موقع گفتم ۵ سال آینده والیبال شهرستان رامسر را در بالاترین سطح خواهید دید ، در آن موقع هیچ امکانات سخت افزاری وجود نداشت یعنی از صفر به چنین جایگاهی والیبال رامسر رسید البته از گذشته لطیف زاده و حلاجیان زحمات زیادی برای والیبال شهرستان کشیدند. وی در پایان متذکر شد: بنده به شخصه و با علم کامل به این موضوع تنها کسی والیبال رامسر را در این جایگاه حفظ کرده و عدم حضورش لطمه سنگینی به این ورزش پر طرفدار خواهد خورد شخص آقای گل علیپور هست چرا که همه ورزشکاران احترام خاصی به شخص ایشان قائل هستند و با تمام مشغله کاری تمام مسائل را به دوش خود میکشند

پاسخی بگذارید